Görevini Resmen Bırakan Fatih Terim, İstanbul'dan Ayrıldı !

sizce fatih terimin takımı bırakması iyi oldu mu ?

• evet

Kullanılan: 2 33.3%
  • hayır

Kullanılan: 3 50.0%
  • Kararsızım !

Kullanılan: 1 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

kırmızı simit

Utanmaz üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
417

Galatasaray'daki sözleşmesi sona erecek Fatih Terim, yeni sezonun kadro planlamasına ilişkin raporunu sundu ve İstanbul'dan ayrıldı. Deneyimli teknik direktörün, yeni yönetimin önünü açmak için görevi bıraktığı öğrenildi.

Sarı-kırmızılı ekipte yeni yönetimi belirleyecek seçim beklenirken kontratı bu ay sonunda bitecek Fatih Terim transfere dair raporunu iletti ve İstanbul'dan ayrıldı. Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre, Deneyimli teknik adam, Galatasaray'ın 5 bölgeye takviye yapması gerektiğini belirtti.
1621512458555.png

Crouse

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Haber gerçekse bile inanmak istemiyorum Fatih Terim bırakamaz GS'yi.

kırmızı simit

Utanmaz üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
417
ben bjk taraftarı olmama rağmen üzüldüm gs liler adına daha iyisini bulamazlar artık.

Reaksiyon puanı
5,150
İnsanımız biraz fazla kaptırıyor kendini futbola. Amacı eğlence fakat amacına hizmet edemiyor bazen.
Haklısın hocam örneğin Kayserispor-Sivasspor maçında taraftarlar birbirine saldırmış bir kaç kişi vefat etmiş ayrıca Kayseride yaşayan Sivassporlular dükkanlara saldırmış (ne zaman olduğunu hatırlamıyorum)

Crouse

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Haklısın hocam örneğin Kayserispor-Sivasspor maçında taraftarlar birbirine saldırmış bir kaç kişi vefat etmiş ayrıca Kayseride yaşayan Sivassporlular dükkanlara saldırmış (ne zaman olduğunu hatırlamıyorum)
Öyle bir olay duymuştum bende, isimler doğrumu emin değilim ama sakin olmalıyız sadece. Küfür edip, deşarj olmaya maça giden arkadaşlarım var, öyle rahatlıyorlarmış.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
İmparator gitti şimdi hangi takımın başına gelir acaba?

kırmızı simit

Utanmaz üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
417
Deneyimli bir teknik direktördü tüm GS li kardeşlerime geçmiş olsun.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Bu adamı kazanınca ''İmparator'',Kaybedince ''İstenmeyen adam'' olarak gören kişiler var olduğu müddetçe zaten tam manasıyla kazanılan şene olmazdı.Galibiyeti de mağlubiyeti de beraber paylaşamayacaksanız geldiğinde sevinmeniz ,gittiğinde üzülmenizin bir manası yok.