Yardım Görev Yöneticisi Pasif Durumda

Bu konuyu okuyanlar

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Merhabalar dün açtığım konuda bilgisayara usb ile şifreleme nasıl olur diye sormuştum ve devlet tarafından A.T.A.K programını kullanarak ve yeni bir Administrator hesabı açarak şifreleme yaptım ancak beğenmedim ve Anti Atak adında bir program ile Atak'ı tamamen kaldırdım.(Administrator hesabı duruyor) Ancak tamamen kaldırama rağmen görev yöneticisine erişemedim. E gpedit.msc ile yapsam OEM key'im sadece Windows 8.1 single language için bundada gpedit.msc yok. Özetlersek yeni açtığım Administrator hesabını silmek ve görev yöneticisini kullanabilmek istiyorum. Bilenler varsa yardımcı olsun lütfen. Kullandığım program temizdir ve Türk bir arkadaş tarafından geliştirilmiştir.

HP Kullanıcısı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,272
Merhabalar dün açtığım konuda bilgisayara usb ile şifreleme nasıl olur diye sormuştum ve devlet tarafından A.T.A.K programını kullanarak ve yeni bir Administrator hesabı açarak şifreleme yaptım ancak beğenmedim ve Anti Atak adında bir program ile Atak'ı tamamen kaldırdım.(Administrator hesabı duruyor) Ancak tamamen kaldırama rağmen görev yöneticisine erişemedim. E gpedit.msc ile yapsam OEM key'im sadece Windows 8.1 single language için bundada gpedit.msc yok. Özetlersek yeni açtığım Administrator hesabını silmek ve görev yöneticisini kullanabilmek istiyorum. Bilenler varsa yardımcı olsun lütfen. Kullandığım program temizdir ve Türk bir arkadaş tarafından geliştirilmiştir.
bence format atın.

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,174
Sisteme format atabilirsiniz.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Sisteme format atabilirsiniz.
Uzun araştırmalar sonucu Windows 10'un 1909 sürümünü indirmeye karar verip format attım, atmaz olaydım :( Yav 8.1'de Valo'da optimizasyon ayarsız 110 fps alan bilgisayarda Windows 10'u optimize edip aynı ayarlarla aynı sistemle 70 fps alıyorum ? Zaten ilk çıktığından beri şu Windows 10'dan elektrik alamadım. Yardım edecek biri varsa lütfen yazsın. Olmazsa bugün tekrar 8.1 Single Language'ye döneceğim. 20H2 yüklesem ne olurdu acaba...