Google'a göre nasıl birisin?

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Dekan
Emektar
Ekran görüntüsü 2021-02-02 143838.png

Bildiğiniz üzere Google, dünyanın en büyük arama motoru ve en önemli gelir kaynaklarından biri de reklamlar. Biz kullanıcılarına da en doğru reklamları sunmak için -reklam kişiselleştirme ayarı açıksa- yapay zeka ile beraber girip çıktığımız sitelere göre bize bir reklam profili oluşturuyor.

Bu profilde yaşınız, eğitim durumunuz, medeni durumunuz ve ilgi alanlarınızı görebilir; şayet ilgi alanınız dışında bir kategori var ise bunu devre dışı bırakabilirsiniz. Şahsen sayfaya girdikten sonra şaşırmadan edemedim. 18-24 yaş arası, bekar ve lise mezunu olduğumu, sevdiğim markanın Adidas olduğunu ve ilgi alanlarımın da Cep Telefonları, Android, Apple iOS olarak belirlemiş. Eğer siz de kendi profilinize göz atmak isterseniz aşağıdaki linten bakabilirsiniz.

:: Sizler de Google'ın sizi ne kadar doğru tanımladığınız aşağıya yazabilirsiniz.

Kırrık67

Profesör
Özel başlık
Eyvuağh
Ekli dosyayı görüntüle 137531

Bildiğiniz üzere Google, dünyanın en büyük arama motoru ve en önemli gelir kaynaklarından biri de reklamlar. Biz kullanıcılarına da en doğru reklamları sunmak için -reklam kişiselleştirme ayarı açıksa- yapay zeka ile beraber girip çıktığımız sitelere göre bize bir reklam profili oluşturuyor.

Bu profilde yaşınız, eğitim durumunuz, medeni durumunuz ve ilgi alanlarınızı görebilir; şayet ilgi alanınız dışında bir kategori var ise bunu devre dışı bırakabilirsiniz. Şahsen sayfaya girdikten sonra şaşırmadan edemedim. 18-24 yaş arası, bekar ve lise mezunu olduğumu, sevdiğim markanın Adidas olduğunu ve ilgi alanlarımın da Cep Telefonları, Android, Apple iOS olarak belirlemiş. Eğer siz de kendi profilinize göz atmak isterseniz aşağıdaki linten bakabilirsiniz.

:: Sizler de Google'ın sizi ne kadar doğru tanımladığınız aşağıya yazabilirsiniz.
😂😂😂😂 Bilgisayar,nfs, rocket league, sdn forum bu kadar bendekiler

Kaan_M

Asistan
Özel başlık
Hey, Seni görüyorum!
// 35-44 yaş // Facebook // Alışveriş // Apple Ios // Araç alım satım // Araç parçaları ve aksesuarları // Aşçılık ve yemek tarifleri // Bilgisayar sunucuları // Blender'lar ve meyve suyu sıkacakları // Çamaşır makineleri ve kurutucular // Çiçekler // Dijital para birimleri // Dj kaynakları ve donanımı // Dram filmleri // Lise mezunu // Emeklilik // Ev dekoru ve iç dekorasyon // Ev otomasyon sistemleri //

Daha yarısına gelmedim tonla hata var, beni çok yanlış tanımış...

grbzz

Dekan
Emektar
Ekli dosyayı görüntüle 137546
Ben üniversite sınavlarına hazırlanayım diyeceğim de evim varmış.
Neyse geçiniyoruz demek ki böyle
Boşver sen evi mevi sağ al alt gözden kaçmadı 😎
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kadar detaylar olması baya iyiymiş. Hepsi alanında alakalı mı peki?

ΜΐЯЯo®

Profesör
Özel başlık
APU Toplayıcı
Ekli dosyayı görüntüle 137531

18 24 yaş android ios pc bileşenleri forum siteleri bekar yazıyor

NGGYU

Profesör
Özel başlık
pop
Boşver sen evi mevi sağ al alt gözden kaçmadı 😎
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kadar detaylar olması baya iyiymiş. Hepsi alanında alakalı mı peki?
O ilk attığım ağ ile alakalı olanlar bir ara hosting domain localhost olaylarıyla çok uğraştığım için, geri kalanı ilgi alanlarım.

SDN Son Haberler

Son mesajlar