Google üzerinden VDS satın alacağım en hızlı sunucu hangisidir ?

Bu konuyu okuyanlar

BenJoune0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar,

Google üzerinden vds satın alıcam en hızlı sunucu hangisidir ?

(Frankfurt, Los Angeles, Oregon)

Daha bir sürü var hangi sunucu daha çok hız verir ?

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Reaksiyon puanı
67
insanları yanlış yönlendirme kardeş görende uzman sancak seni :)
2 tane video izlemiş sözde anlıyor hafasında.
Anlamadım? Doğru yanıtı siz biliyorsanız buyrun.
al al sonra gece 2 de sorun çıkdımı sabah 9 bekle :D cevap vermelerini.

Daha önce hiç Turhost kullanmadınız zannımca. Gecenin yarısında bile Muhasebe departmanı hariç, tüm departmanlarda anında yanıt alabilirsiniz. Güzel Hosting kadar kaliteli bir firmadır.

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Selamlar,

Google üzerinden vds satın alıcam en hızlı sunucu hangisidir ?

(Frankfurt, Los Angeles, Oregon)

Daha bir sürü var hangi sunucu daha çok hız verir ?

Anlamadım? Doğru yanıtı siz biliyorsanız buyrun.

Daha önce hiç Turhost kullanmadınız zannımca. Gecenin yarısında bile Muhasebe departmanı hariç, tüm departmanlarda anında yanıt alabilirsiniz. Güzel Hosting kadar kaliteli bir firmadır.
bak kendi ağzınla dedin Muhasebe dışında dedin :) gündüz ödemesi unutulan sonra akşam kapatılıan :) bütün gece Muhasebe yok diyim sistemi aktif etmeyen bir firma diyorsun :)
az öte oyna dostum :) tanımıyorsun beni lütfen.

Reaksiyon puanı
67
bak kendi ağzınla dedin Muhasebe dışında dedin :) gündüz ödemesi unutulan sonra akşam kapatılıan :) bütün gece Muhasebe yok diyim sistemi aktif etmeyen bir firma diyorsun :)
az öte oyna dostum :) tanımıyorsun beni lütfen.
Kredi kartı ile ödeme yapması durumunda otomasyon sistemi tarafından otomatik olarak sipariş onaylanarak, hizmet yenileniyor.

Evet doğru, ben sizi tanımıyorum. Ancak tanıtırsanız tanıyacağım.

Mesai saatleri dışında Muhasebe destek taleplerine yanıt veren bir firma gösterin mümkünse.

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Kredi kartı ile ödeme yapması durumunda otomasyon sistemi tarafından otomatik olarak sipariş onaylanarak, hizmet yenileniyor.

Evet doğru, ben sizi tanımıyorum. Ancak tanıtırsanız tanıyacağım.

Mesai saatleri dışında Muhasebe destek taleplerine yanıt veren bir firma gösterin mümkünse.
hocam anlamadın kısım şu bu tarz forumlar bu tarz bilgileri paylaşmak doğru bulmuyorum :)
ayrıca bir çok avrumada ülkesinde 7/24 çalışır Muhasebe biz TR kendimiz birşey sanarız o kadar.
TR hizmet sağlayanların büyük kısmı çözüm değil sorun odaklıdır yani sorun = para = çözüm giderler örnek natro isimtescil vb.. yüzlercesi ki olması gereken Sorun = çözüm = para gitmesi gerekirken yaşınız bilemiyorum meslek bilmiyorum ? ondan yorum yapmam doğru olmaz.

Reaksiyon puanı
67
Hocam yanlış anlama ama düzgün cümle kurmadığından ötürü senin ne anlatmaya çalıştığını dahi anlayamıyorum. Bana 7/24 muhasebesi çalışan bir firma göster, rica ediyorum.
hocam anlamadın kısım şu bu tarz forumlar bu tarz bilgileri paylaşmak doğru bulmuyorum :)
ayrıca bir çok avrumada ülkesinde 7/24 çalışır Muhasebe biz TR kendimiz birşey sanarız o kadar.
TR hizmet sağlayanların büyük kısmı çözüm değil sorun odaklıdır yani sorun = para = çözüm giderler örnek natro isimtescil vb.. yüzlercesi ki olması gereken Sorun = çözüm = para gitmesi gerekirken yaşınız bilemiyorum meslek bilmiyorum ? ondan yorum yapmam doğru olmaz.

Reaksiyon puanı
67
telefon yazıyorum ondan :)

hetzner leaseweb online.net gibi yüzlercesi var :)
Hetzner üzerinde aktif olarak 3 HA Cluster sisteminde kullandığım sunucum mevcut. Muhasebe değil, teknik destek dahi yalnızca mesai saatleri içerisinde çalışıyor. Mesai saatleri Almanya saati ile 9:00 ve 18:00 arasında destek sunuluyor. Üstelik destek talebi sistemleri bulunmuyor, yalnızca mail ile destek alabiliyorsunuz.