Bu konuyu okuyanlar

saytac1010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar,
google play uygulama veya güncellemede indiriliyorda kalıyor. internetteki çözümleri denedim. önbelleği temizlemek, verileri temizlemek, google playı apk yüklemek, google hesaplarını senkronize etmek, google play hizmetlerinin önbelleğini temizlemek vs. telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüğümde hiçbir sorun kalmıyor ama bi 5-6 saat sonra tekrar indiriliyorda kalıyor. yok mu bir çözüm?

SELO BEY

Profesör
Reaksiyon puanı
503
merhaba arkadaşlar,
google play uygulama veya güncellemede indiriliyorda kalıyor. internetteki çözümleri denedim. önbelleği temizlemek, verileri temizlemek, google playı apk yüklemek, google hesaplarını senkronize etmek, google play hizmetlerinin önbelleğini temizlemek vs. telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüğümde hiçbir sorun kalmıyor ama bi 5-6 saat sonra tekrar indiriliyorda kalıyor. yok mu bir çözüm?
Telefonunuzun modeli ve google play'in sürümü kaç?

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Google play hizmetleri devre dışı bırakıp tekrar açın. Daha sonra telefonu yeniden başlatın . Düzelmezse reset atarsınız

Azim DÖLEK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar,
Aynı sorun benimde başıma geldi çok araştırdım ama sonunda buldum
Uygulamaların olduğu yeri açıp uygulama tercihlerini sıfırla diyorsunuz ve düzeliyor.
Burada dursun başına gelen buradan çözüm bulur