Yardım Google Play Farklı Hesapta Aktif Olan Pro Aboneliğin Deaktif Olma Sorunu

Q_sySZero

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Herkese selamlar.
2 adet giriş yaptığım hesap mevcut google play de ben sürekli yedeklemelerimi A hesabına yapıyorum fakat birşeyler satın alırken İnternet alışverişlerinde B hesabı üzerine kayıt ederim fakat şu ana kadar uygulama içi satın alımlarımı A google hesabında yapmıştım ama bu sefer önemli bi uygulamayı satın almak için güvenlik amaçlı B hesabı üzerinden almaya çalıştım alacağım uygulama SD maid pro

SD maid uygulamasını uygulama içi olarak satın almaya çalıştığımda aktif olan A ve B hesabından sürekli A hesabı üzerinden satın almaya zorluyordu ben A hesabından çıkış yapıp sadece B hesabını google playe ekleyerek satın aldım şimdi ise A hesabını google play e eklediğimde SD maid pro nun pro özelliği deaktif oluyor ve aktif hale gelmiyor uygulama içindeki seçenekleri yaptığım halde ve google play ve google play hizmetleri app'lerini sıfırladığım halde sorun devam ediyor sadece B hesabı ekli olunca sorun olmuyor ama ben Google hesabı olarak hem A hem B hesabını kullanıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geri ödeme talebi oluşturuldu *11.30

Son düzenleme: