Google Pixel mi yoksa iPhone 7 mi hızlı?

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
emin ol ciddiyim, biraz daha zorlasam 4s diyecem.
O kadar değil ama gerçekten 5S'ten sonraki iPhone'lar eskisi gibi değiller. Farklı hissettiriyorlar ve iyi yönde değil. Öncelikle 6'dan sonra standart iphone tasarımı ve boyutları bildiğin çöpe atıldı ve şu an mobil cihaz olarak değerlendirebileceğimiz tek modern iPhone SE'dir. 5S kullanıcısıyım ve telefonumun boyutu, pil ömrü, ekranı, her şeyi ile iyi. 6 ve sonrası uzaktan bakarken bile o eski Apple izlenimini vermiyor.
Tim Cook iPhone için öl dese onu bile yapar :D
Fazla abartmayalım tartışmayı. Ama Tim Cook ile ilgili şu yorumu yapmak istiyorum, o adam gitsin restoran açsın daha başarılı olur. "Tim's Cook" isimden de tutuyor, Steve Jobs mezarından çıksa Apple'ı düşürdüğü durumları, arasıra da yaptığı rezillikleri ve saçmalıkları görse bunu evine gider onu ıslak sopayla döverdi.
Bende eskiden anime izliyordum Lg fanıydım o zaman:D
Ben hala izliyorum, Gakusen Toshi Asterisk ve Ao no Kanata tavsiye ederim :)

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
O kadar değil ama gerçekten 5S'ten sonraki iPhone'lar eskisi gibi değiller. Farklı hissettiriyorlar ve iyi yönde değil. Öncelikle 6'dan sonra standart iphone tasarımı ve boyutları bildiğin çöpe atıldı ve şu an mobil cihaz olarak değerlendirebileceğimiz tek modern iPhone SE'dir. 5S kullanıcısıyım ve telefonumun boyutu, pil ömrü, ekranı, her şeyi ile iyi. 6 ve sonrası uzaktan bakarken bile o eski Apple izlenimini vermiyor.

Fazla abartmayalım tartışmayı. Ama Tim Cook ile ilgili şu yorumu yapmak istiyorum, o adam gitsin restoran açsın daha başarılı olur. "Tim's Cook" isimden de tutuyor, Steve Jobs mezarından çıksa Apple'ı düşürdüğü durumları, arasıra da yaptığı rezillikleri ve saçmalıkları görse bunu evine gider onu ıslak sopayla döverdi.
Doğruyu söylemem gerekirse 6s kullanıyorum bazen tasarımı kazulet gibi geliyor. 5s den çok kaba tasarımı var. Evet Tim Cook çok saçmaladı.

Reaksiyon puanı
10,325
Steve Jobs mezarından çıksa Apple'ı düşürdüğü durumları, arasıra da yaptığı rezillikleri ve saçmalıkları görse bunu evine gider onu ıslak sopayla döverdi.

Adam o kadar başarılıymış ki sizin ıslak sopayla dövmek istediğiniz adamı Hilary Clinton Amerikan başkan yardımcılığı için istiyormuş, N'aber?! :)

D.Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Fanboylukta sınır tanımıyorsunuz.. Buna kesinlikle eminim artık..

kardeşim fanboy değilim sadece güncelleme olarak inan yavaş ve gerideler. Günceleme delisi değilim fakat gerekli. Daha 6.0 almamış cihazlar varken 7.1'i dağıtmaya çalışıyor kaldı ki google'ın telefon üretmesi bana anlamsız geliyor.

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
kardeşim fanboy değilim sadece güncelleme olarak inan yavaş ve gerideler. Günceleme delisi değilim fakat gerekli. Daha 6.0 almamış cihazlar varken 7.1'i dağıtmaya çalışıyor kaldı ki google'ın telefon üretmesi bana anlamsız geliyor.
Google'ın ürettiği chromebooklarla yada telefonlarla ekonomik kazanç elde etmeyi amaçladığını sanmıyorum. Sadece kendi teknolojilerini kullanan diğer markalara ilham verecek şeyler üretmeye çalışıyorlar sanırım. Chromebook Pixel'i bir örnek olarak gösterelim, şu zamana kadar bir bilgisayarda gördüğüm en iyi ekranlaradan birine sahip. (En iyi ekran deyip tepki almak istemiyorum) Farkındaysanız bir bilgisayar deyip işin içine Apple'ları da katıyorum.

Get a Google Chromebook Pixel for $399.99

Review: Google’s Chromebook Pixel excels both as a machine and as an idea

400$ fiyata dikkat çekerim. Bu bilgisayar Chromebook'lar böyle olmalı diyor. Adamlar sadece diğer markalara örnek olacak tasarımlar üretiyorlar sanıyorum. Elbette bu ürettikleri ürünlerin sağlam fan kitleleri de var. Bu tür cihazlar var olan cihazların ilerlemesine model olması için tasarlanıyor gördüğüm kadarı ile çünkü Google boşa cihaz üretmez. Kendi teknolojilerini kullanan ve onlara para kazandıran bir dünya marka varken onlar neden yazılım firması iken iş gücünü donanım üretimi için durduk yere bölsünler ? Kazançları büyük ihtimalle düşer o zaman. Google genel anlamda yazılım üreten (ve yazılımları ile zengin olmuş) bir şirkettir.

Son düzenleme: