Bu konuyu okuyanlar

matoness01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
google pixel çok hoşuma giden bi telefon kamerası vs. sahibinden.comdan baktım fakat
güvenebileceğim turan gsm var sadece birde kredi kartına taksitle alacağım için turangsmden başka
seçenek var mı bilmiyorum.

Bİrde pixel 3xl veya 3a almayı düşünüuyorum 3000-3500tl bandında alacam çünkü.
Birde örneğin aldığımda ürün orjinal mi veya parçalarında sıkıntı var mı yok mu nasıl anlayabilirm.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
google pixel çok hoşuma giden bi telefon kamerası vs. sahibinden.comdan baktım fakat
güvenebileceğim turan gsm var sadece birde kredi kartına taksitle alacağım için turangsmden başka

Birde örneğin aldığımda ürün orjinal mi veya parçalarında sıkıntı var mı yok mu nasıl anlayabilirm.
Kadıköy Çarşı yada Eminönü doğubanka bakabilirsin.Orda Google pixel gibi yurtdışı cihazı satan, kredi kartına taksit yapan çok satıcı var.

matoness01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kadıköy Çarşı yada Eminönü doğubanka bakabilirsin.Orda Google pixel gibi yurtdışı cihazı satan, kredi kartına taksit yapan çok satıcı var.
Adanadayımda istanbul uzak kalıyor bana şuanda telefonu görmeden ödeme
yapcam büyük ihtimalle kargoyla gelir

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933

Doğubank da vardır

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Adanadayımda istanbul uzak kalıyor bana şuanda telefonu görmeden ödeme
yapcam büyük ihtimalle kargoyla gelir
Adana'da nerde bulursun? Bu konuda hiç bir fikrim yok.Google pixelde kararlıysan ya Adana da araştırıp bulucaksın yada günü birlik İstanbul a gelip Kadıköy yada Eminönü tarafında alıcaksın.

matoness01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adana'da nerde bulursun? Bu konuda hiç bir fikrim yok.Google pixelde kararlıysan ya Adana da araştırıp bulucaksın yada günü birlik İstanbul a gelip Kadıköy yada Eminönü tarafında alıcaksın.
sıkıntı çıkmaz di mi telefonlarda ilk defa alcam çünnkü normalde hep 0 telefon alıyordum

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
698
bende düşünüyorum ama kronik sorunluymuş diyorlar uzak durdum o yüzden (3 xl)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
3500 TL'ye hem garantisiz cihaz alıyorsunuz hemde güvenilir satıcı bulmak zor. Hani OP veya Xiaomi olsa onların güvenilir satıcısı çok. Bence riske girmeye değmez ama siz bilirsiniz tabi. O fiyata satıcılardan OP 7 falan bulabilirsiniz veya OP Nord alabilirsiniz.