Google Pixel alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

mehmetfatihkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Google Pixel almayı düşünüyorum. Cihazı kullanma şansı bulanlar oldu mu? Cihazın özellikleri kamerası nasıl?

Son düzenleyen moderatör:

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Açıkçası güncelleme ve kamera dışında hiçbir özelliği yok. Fiyatları ise Iphone ile yarışıyor. Hiç gerek yok.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Bu hayatta herşey canlıya bakar para varsa alınır tabi ki yalnız kamerası şuan piyasada ki cihazların hepsinden daha iyi ben öyle görüyorum en azından gerçekten dehşet kamerası var.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu hayatta herşey canlıya bakar para varsa alınır tabi ki yalnız kamerası şuan piyasada ki cihazların hepsinden daha iyi ben öyle görüyorum en azından gerçekten dehşet kamerası var.
Pixel 2'den bahsetmiyor yalnız. Normal ilk pixelden bahsediyor.

Serkan Atakan

Shiftdelete Forum Yöneticisi
Admin
Reaksiyon puanı
169
iPhone alın daha iyi.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
iPhone alın daha iyi.
O kadar zamandır iphone kullanıyorum şuan 7 var bu sabah farkettim şarz kablosu bozulmuş hiç ezilme bükülme olmamasına rağmen farklı bir kablo ile denedim şarz oldu zaten son zamanlarda soğudum iphone dan bu şarz kablosunun bozulması tuz biber oldu zorla android e geri döndürecekler beni

Serkan Atakan

Shiftdelete Forum Yöneticisi
Admin
Reaksiyon puanı
169
O kadar zamandır iphone kullanıyorum şuan 7 var bu sabah farkettim şarz kablosu bozulmuş hiç ezilme bükülme olmamasına rağmen farklı bir kablo ile denedim şarz oldu zaten son zamanlarda soğudum iphone dan bu şarz kablosunun bozulması tuz biber oldu zorla android e geri döndürecekler beni
2 metrelik kablo mu

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
2 metrelik kablo mu
Yok orjinal kutudan çıkan kablo bozuldu.Telefon bozulsa bu kadar şaşırmazdım hiç bir darbe ezilme kırılma yok ama kablo gitti.Adaptör sağlam yaptığım testlere göre bi kablo alacam yarın arkadaştan bakalım 1 aya kadar da android e geçmeyi düşünüyorum 2018 yılı iphone modellerini bekleyecektim fakat bu ara irilti olmaya başladım

KeremEnginar

Asistan
Reaksiyon puanı
189