Yardım Google pay "İşlem tamamlanamadı" hatası

Bu konuyu okuyanlar

BurakCakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bir uygulamadan yapacağım aboneliği yapamadım (Hesapta yetecek kadar bakiye mevcut) Google'ın destek sistemindende bunu söyledim incelenecek dediler bir süre sonrada bu sorunun düzeltildiğini söylediler. Ancak aynı adımları uyguladığımda yine aynı hatayı aldım. Şimdi yazmaya da çekindim çünkü banlananlar olmuş heralde o yüzden bu durumu yaşadıysanız eğer bi fikrinizi sormak istedim.

BurakCakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kimse de mi bakmadı kimse de mi bu sorunu yaşamadı ya ?

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Dostum google hesabın Ödeme yapmaya banlanmış olabilir.Hesabını değişmen gerekiyor.Oda olmaz ise başka bir cihaz.
ben böyle çözdüm.

BurakCakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Dostum google hesabın Ödeme yapmaya banlanmış olabilir.Hesabını değişmen gerekiyor.Oda olmaz ise başka bir cihaz.
ben böyle çözdüm.
Ya abim dediğin gibi düşündüm bende ama destek ekibinden bana açıldığı söylendi. Kullandığım ödeme yöntemi de google'ın hediye kartı kredi kartımda yok ondan yeni hesap açsam bidaha yüklemem gerekir, diğeride boşa gider mantıkken. Bunlara bir daha yazsam acaba banlanma ihtimalim var mıdır temelli?

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Ya abim dediğin gibi düşündüm bende ama destek ekibinden bana açıldığı söylendi. Kullandığım ödeme yöntemi de google'ın hediye kartı kredi kartımda yok ondan yeni hesap açsam bidaha yüklemem gerekir, diğeride boşa gider mantıkken. Bunlara bir daha yazsam acaba banlanma ihtimalim var mıdır temelli?
İstediğin kadar yaz sıkıntı çıkmaz.Hatta numara vs. varsa ara.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
İlginç ? bendede ödeme reddedildi diyordu. Benimle aynı sorunumu yaşıyorsun acaba?

BurakCakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4