Google Chrome Az Farkla

Bu konuyu okuyanlar

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32

Hız konusunda liderliğini sürdüren Chrome az farkla da olsa diğerlerinden daha hızlı çıktı. Chromium ile kafa kafaya giden Chrome adeta kendisiyle yarışır hale gelmiş.. Her zaman demişimdir, Google Chrome.

Şimdi yine çıkarlar sağım eklenti solum eklenti bilmem ne.. Benim mevzu bahsim "hız".

Varsa anlamayan halen özelden mesaj atsın ayrıca ilgilenirim!

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Chrome ve Chromium'un tarama motorları aynı zaten. Motor versiyonları arası bu kadar fark olması da doğal :) Sade ve güzel bir tarayıcı :) Severek kullanıyorum :)

Yunus ÖZCAN

Doçent
Reaksiyon puanı
9
bencede chrome ayrıca chromium altyapısını kullandığını sandığım rockmelt'i beğendim tabi hıza bakar..

RockMelt_overall_screenshot.png

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu RockMelt nasıl kurcaz nasıl kullanıcaz ?:)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Ben Firefox bilirim sadece :D

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Hmm bu rockmelt in olayını iyi bilen varsa daha fazla bilgi verebilir mi acaba ben de beğendim görünüm açısından ve merak ettim...

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
RockMelt olayı bildiğim kadarıyla, NetsCape in kurucusunun tekrar sahalara dönüş projesidir..

Bu projenin temelinde, RockMelt in FaceBook ile TAM bir entegrasyon ve uyumu yatmaktadır. Yapılacak yeni tarayıcı için FaceBook un arkasındaki yarım milyarlık güce güveniyorlar.
NetsCape in kurucusunun FaceBook içinde çalışıyor olması (Danışman olarak) bu iddiaları güçlendirmektedir.

Kullanımı ve kurulumu için arkadaşların dediği gibi sitesine girip, FACEBOOK hesabınız üzerinden bu tarayıcıya yönelik uygulamaya izin vermeniz gerekiyor. Gerekli izinler verildikten sonra Rockmelt in BETA Versiyonu, Facebook hesabnıza giriş yaptığınız emailinize yollanacaktır.

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Chrome'u tandığım günden itibaren hayatım değişti.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
RockMelt olayı bildiğim kadarıyla, NetsCape in kurucusunun tekrar sahalara dönüş projesidir..

Bu projenin temelinde, RockMelt in FaceBook ile TAM bir entegrasyon ve uyumu yatmaktadır. Yapılacak yeni tarayıcı için FaceBook un arkasındaki yarım milyarlık güce güveniyorlar.
NetsCape in kurucusunun FaceBook içinde çalışıyor olması (Danışman olarak) bu iddiaları güçlendirmektedir.

Kullanımı ve kurulumu için arkadaşların dediği gibi sitesine girip, FACEBOOK hesabınız üzerinden bu tarayıcıya yönelik uygulamaya izin vermeniz gerekiyor. Gerekli izinler verildikten sonra Rockmelt in BETA Versiyonu, Facebook hesabnıza giriş yaptığınız emailinize yollanacaktır.
Bu RockMelt dikkatimi çekti. :) Netscape için her şey olur! :)

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Şu sekmeleri firefox gibi olsa ve yer imi ekleyebilsem bende chrome kullanıcam ama...

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
kazaların ana sebelerinden aşırı surattir :mrgreen: