Google Beni Dinliyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bneEINSTEIN

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
40
Beyler uzun bir araştırma sonucu google nin beni dinlediğini fark ettim ingilizce olarak bebek dedim bebek oyuncakları reklamı gelmeye başladı.Sonra hemen google i sildim.Şu an telefonumu kapattım ve yakmak için sahile götürüyorum orada yakıp geçmişimden kurtulacağım ve kendime yepyeni bir sayfa açacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Justinianus I The Great bunun nesi komik trajik bir anımı anlatıyorum gelecekte her hatırlardığımda ağlayabileceğim türden trajik bir an nasıl gülersin?

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
911
Bizi de bu konuda aydinlattigin icin tesekkurler. Bunu ogrendikten sonra Ukrayna'da yeni bir kimlikle hayatima devam etmeyi dusunuyorum. Bilgisayarimi ve telefonumu cekicle parcalayip uzerine sifon ceksem yeterli olur mu sizce? Amasya'da sahil yok da.

Kaan_M

Doçent
Reaksiyon puanı
1,891
Şaka bir konu mu? Google hizmetlerini nasıl sildiniz? Ve tabiki veriler sadece telefonunuzda değil telefonu yakarak anca cebinize zarar verirsiniz. Ha yeni sayfayı da Google ile dolduracaksınız ve orası apayrı bir fiyasko.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Şaka bir konu mu? Google hizmetlerini nasıl sildiniz? Ve tabiki veriler sadece telefonunuzda değil telefonu yakarak anca cebinize zarar verirsiniz. Ha yeni sayfayı da Google ile dolduracaksınız ve orası apayrı bir fiyasko.
Ben Xiaomi cihazımda dinlemesini engellemiştim, sistem uygulamaları (Not defteri vb.) dışında her şey silindi kendiliğinden.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Beyler uzun bir araştırma sonucu google nin beni dinlediğini fark ettim ingilizce olarak bebek dedim bebek oyuncakları reklamı gelmeye başladı.Sonra hemen google i sildim.Şu an telefonumu kapattım ve yakmak için sahile götürüyorum orada yakıp geçmişimden kurtulacağım ve kendime yepyeni bir sayfa açacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Justinianus I The Great bunun nesi komik trajik bir anımı anlatıyorum gelecekte her hatırlardığımda ağlayabileceğim türden trajik bir an nasıl gülersin?
Geleceğe hoşgeldin.
Yakın bir zamanda zaten uygulama içi reklam olayı kalmayacak. Metadata alıp başını gidecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...