Google arama

malzemeci

Üyecik
merhaba sayın hocam.vakti zamanında facebook hesabım çalınmıştı.her önlerine gelene mesaj yollanmış ve sayfalara yorumlar yapılmış.bunu öğrenir öğrenmez hesabımı kökten kapatmıştım.lakin google da adımı yazıp arattığımda 3.sayfada bir bayanın gelen mesajı bir facebook sayfasında adımı büyük harfler ile belirterek yazmış olduğunu gördüm.adımın ve jigololuk hizmetlerinin aynı yorumda bulunması sanırım durumu açıklar.bu bayanla bir arkadaşımın hesabından iletişime geçtim.durumu anlattım,o da özür dileyip yorumunu sildi.sayfa yöneticisi ile de iletişime geçtim,bağlantıyı komple sildi.ama google aramalarında hala o yazı çıkıyor.google'a ismimi soy ismimi arattığınızda 3.sayfada facebook bağlantılı iş güvenliği hukuku diye bir başlık var.o başlığın altında malum yorum görünmekte.ama başlığa tıklandığında hata veriyor silindiğinden dolayı.bu durum beni psikolojik olarak çok etkiliyor.bunun gibi başka şeyler de var mesala badoo diye bir sitede kız olarak kayıtlıyım.adım yaşım nereli olduğum filan yazıyor.bu nedir ya.eskiden internet yoktu insanlık vardı.keşke kanun çıksa da internet diye bir yapı kalmasa.ne yaptıysam o yazıyı kaldıramadım.iş başvurularımda adımın internet aramasında ilk adımdan kaybederim.adımı değiştirmeyi düşündüm,bir kaç avukat ile görüştüm ama bunun geçerli bir sebep olmadığını söylediler.lütfen yardımcı olun.başka çarem kalmadı.nasıl düzeltilir bu durum ? bir kaç yöntem denedim olmadı.bilindik tüm yöntemleri denedim.bir işe yaramıyor.çok sıkıntıdayım.