GOOGLE Arama Motorunda İsmim Yazıyor Fakat Siteye Girince Yazmıyor. Kaldıramıyorum çünkü web siteleri farklı bir uzantıya yönlendiriyor.

Bu konuyu okuyanlar

cozumunubulamadim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Bir sorum var sizlere. Bilenler yardımcı olursa çok memnun olurum.
Google arama motoruna belli bir kelime -bu kelime ismim oluyor- yazıyorum ve yıllar öncesine ait asla alakam olmayan sitelerde -bu siteleri bilirsiniz twitterin yan ürünü veya instagramın çakma versiyonu olan ki asla ve asla izniniz olmadan içeriğinizi kopyalarlar- ismim göünüyordu. Yıllar önce bir twitter hesabım vardı. O tarz sitelere yazdığım şeyler düşüyordu yıllar içinde o sitelerde yazanlar kalktı fakat arama motoruna ismimi yazdığımda tekrar attığım tweet arama motorunda görünüyor. E tıklıyorum sayfa bağlantısına beni direk anayasalarına yönlendiriyor. Yazdığım şeyler yok sitede tamamen kalkmış fakat arama motoruna düşüyor. Google talepte bulunuyorum "eski içeriği kaldırma" adı altında olana ama beni biraz önce dediğim gibi sitelerinin "anasayfalarına yönlerdikleri için, Google' a talepte bulunup sadece anasayfa URL'si girdiğimden bu sayfa kaldırılmamış diyor ve istediğim reddediliyor. İnsallah anlatabilmişimdir.
Arama motorunda ismim var ama ilgili web sitesinde yok. Google a kaldırma talebinde bulunduğumda kaldırılmamış içerik olarak algılıyor ve ismim arama motorunda durmaya devam ediyor, web sitesinde olmamasına rağmen. Diğer arama motorlarında bu sorunu yaşamadım. Google ile iletişime geçmek istiyorum ama ne mümkün. Aradığım şeyin cevabı da yok Google yardım sayfasında. Hani eski veriler diyeceğim halâ oradalar gitmiyorlar da. Google bunu fark etmemiş mi acaba? Genel bir olay büyük ihtimalle çünkü. Bir bildiği olan şu uzun soruma ceval verirse çok mutlu olurum.