Gökyüzünde esrarengiz patlamalar! ve İstanbul depremi!

Bu konuyu okuyanlar

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
Hahahaha :D

Bak ne buldum, israil sitesinde de aynı biz gibi elemanlar var, ve biri yorumda demişki hizbullahın füze denemesi olabilir :D:D

http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?213466-Israelis-nationwide-report-seeing-UFO

Şimdi içim rahatladı, uyuyabiliriz :D

Ve son haber, sanırım noktaı koyuyorum.

Bu Rusya'nın bi iskender kod adlı füze denemesiymiş, azeri sitesine göre rusya kaynakları da bu haber doğrulamış. Azericem de gelişti bayağa gece gece.

http://www.azxeber.com/news/17120.htm

Buda füzenin kalkış görüntüsü.

[video=youtube;sqecg6yxlVE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sqecg6yxlVE#![/video]

Ne diyim, hayırlı geceler :D

Demiştim :)

HAARP ile ilgili ben zamanında çok araştırma yaptım bir kısım şeyler doğru ama büyük bir kısmı da şehir efsanesi. Bu iki olayın bence bir ilgisi yok, tesadüf.

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Allahım bir erkek olarak başım dönmeye , midem bulanmaya başladı neler oluyor bana :)

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gasilhanede pamuk tıkandıklarında göreceğiniz ışığın introsu bu :D

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Öyle ateş topu ışık filan düşünmeyin, gökyüzündeki yıldızları gözünüzün önüne getirin. Varsayın ki en parlağı.
Balkonda otururken birden hareket etmeye başladı o kadar muazzam bir görüntü idi ki. kesinlikle anlatamam. öyle yıldız kayması ışık hüsmesi filan değil resmen hareket etmeye başladı. gökyüzünü bir uçtan bir uca sakince geçti gitti. bir arkadaşımla bereber idik. hiç bir anlam veremedik. nedir bu diye. olay dün gece yaşandı.

Öyle bir iki saniyelik yıldız kayması gibi değil, resmen yavaş yavaş takip ettik gözden kayboluncaya kadar. inanılmaz bir şeydi. ne olduğunu anlayamadık. Yer Edirne. 7 haziran 2012 saat 21.30 civarı

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Yalnız rus füzesinin bizim toprağımızda, bizim hava sahamızda ne işi var? Hava kuvvetleri bunu görecek müdahele etmeyecek? İlginç..

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
http://video.haberturk.com/haber/video/korkutan-isigin-sirri-cozuldu/62594

Füze diyorlar ama hala net bi açıklama göremedik, sözde açıklamışlar. Hani bu nasıl bi füze ki farklı iller, farklı saatlerde görülüyor.

Sorular;
-Bu füzeden kaç tane var?
-Birden fazla değilse nasıl oluyorda birden fazla bölgede ve ayrı saatlerde ortaya çıkıyor?
-Bu füzeler bi anda ortadan kayboluyorsa nereye düşüyor?
-Neden hiç bi devletin haberi yok?
-Ve bu füze yasal mı?

Bilmiyorum bana göre bi dolaplar dönüyor.. .

OnLT

Müdavim
Reaksiyon puanı
149
Başlığı okur okumaz HAARP dedim michaelsikkofield dedim dedim...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bilmiyorum bana göre bi dolaplar dönüyor.. .

Arkadaşlar bu bence, yani görebildiğim kadarıyla bir göktaşına benziyor.
Atmosferde sürtünmeden dolayı renkli bir duman gibi iz bırakıyor.
Sonunda sanki kendi kendine enerjisini tüketip, yok oluyor.
Eğer füze tarzı itici yakıtlı bir nesne olsaydı, dumanı yeşil gibi olmazdı.
Kırmızıya veya beyaza yakın olurdu.
Garip bir olay ama ufo veya füze değil.

evet, burda en aklı başında izahı [MENTION=38898]Fantoma[/MENTION] hocamız yapmış, ne ki, kimse kaale almamış.
almamış, çünkü, herkes muhtelif komplo teorilerine inanıyor...
fantastik geliyor insanlara...
büyütmeyin yav!

bak şimdi nereden aklıma geldiyse, ilgisiz, alakasız bişey işte... yazmadan duramadım.
adamın biri nasıl olsa birgün ölecem diye kendisi için güzel bir mezar yapmış, hazırlamış...
oradan geçen bir Allah dostu bu durumu görünce, takılmadan edememiş:
"kendine mezar hazırlayacağına, kendini mezara hazırla!" demiş.

sahi bunu niye hatırladığımı yeni farkettim, aslında "yav biraz da mütevekkil olsak nasıl olur" diyecektim de, aklıma bu geldi işte!

hadi herkese iyi geceler arkadaşlar, Allaha emanet olun.

şööle kallavisinden bir ayetü-l kürsi okuyun, koyun başınızı yastığa mışıl mışıl uyuyun.

Allaha teslim olanlara, havada karada ölüm yok! :)

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
İş ölümden korkmak yad aondan bundan korkmak değil, 1999 depreminden önce olan esrarengiz olayları bi okuyun ondan sonra bizim bu ilgi alakamıza hak vereceksiniz.

Keşke herşey Allah'ın bahşettiği gibi doğal yollardan olsa, ona o kadar muhtacız ki.. .

Dream Team

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Buda Kendi Çekimim Batmandan

[video=youtube;iHjEolPNG0Q]http://www.youtube.com/watch?v=iHjEolPNG0Q[/video]

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ilk türk video geldi
[video=youtube;FMmwjkRv1SY]http://www.youtube.com/watch?v=FMmwjkRv1SY&feature=share[/video]

Bu videoyu ben upload etmiştim anı yaşadım şu spiral oluştuktan sonra 2 tane cisim uzaklaşmaya başlada yemin ederim.

Şunuda söylemem gerek ki bi füze öyle bi spiral nasıl oluşturuyor

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
füze atmosferde seyrederken deposundaki yakıt bitince
depo kendini füzenin başlığından dönerek ayırır.
(böylelikle başlık atmosfer dışında hafif bir şekilde serbest uçuş yaparak hedefe doğru yol alır)

yani yanan son yakıt, depo birden dönünce spiral bir şekil oluşturup bitiyor.

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok abartılacak birşey değil.
ilk dakikalara dikkatli bakınız.
füzeye çok benziyor.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Söylediklerim yanlış anlaşılmasın ben sadece bu şeyin ne olduğunu merak ediyorum. Ufo savunucusu falan değilim ama gözümle gördüğüm için aklımda sorular var. Rusya roket atıyor ve hiçbir ülke birşey demiyor birde füzenin bir bölümü ayrılıyorsa diğer bölümü nereye gidiyor çünkü göremedim. Şu da var bir ufo gaz çıkarıp kendini belli etmez gene nasanın bir işi var bunda

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
[h=3]Esrarengiz gökcismi Rus Topol füzesi çıktı[/h]
esrarengiz_gokcismi_rus_topol_fuzesi_cikti13392223770_h889169.jpg

Rusya'nın önceki gece fırlattığı Topol-M model kıtalararası füze, İsrail, Türkiye, Ermenistan, Lübnan ve Kafkaslar'da esrarengiz ışık olarak görülürken, paniğe neden oldu.

Rus basınına göre; Rusya'nın Astrahan ve Kuzey Kafkasya bölgeleriyle İsrail ve Lübnan'da halk sokağa çıkarak esrarengiz ışığı görüntülemeye çalıştı. İsrail bilim adamları, ışığın Rus füzesi Topol-M'lerin yansıması olduğunu iddia etti.

KAZAKİSTAN'DAKİ HEDEFİ VURDU

Rus Savunma Bakanlığı konuyla ilgili "Başka ülkelerde vatandaşların ne gördüğünü bilemiyoruz. Ama bizim füze denememiz başarılı geçti" açıklaması yaptı. Rus basınına göre, ışık Ural bölgesinde de görüldü. Haberlerde, "Vatandaşlar esrarengiz ışığı UFO sandı" denildi. Astrahan'daki Kapustin Yar poligonundan fırlatılan füzenin, Kazakistan'daki hedefi başarılı şekilde vurulduğu kaydedildi. Rusya geçtiğimiz yıl 3 Kasım'da Topol model kıtalararası füze denemesi gerçekleştirmişti. 1985'te üretilen RS-12M Topol füzeleri, 550 kilogram ağırlığında tek nükleer başlık taşıyor ve 10 bin kilometre menzile kadar ulaşabiliyor.

'BOĞAZIMIZ YANDI, MASKE TAKTIK'

Türkiye 'nin özellikle Doğu ve Güneydoğu illerinden gözlemlenen cisim, vatandaşları heyecanlandırdı. Görgü tanıklarının anlatımına göre; ışık önce yuvarlak sonra üçgen bir şekle büründü. Bazı vatandaşların "Boğazımız yandı" demesi, cismin alev almış bir uydu ya da füze olabileceği tezini kuvvetlendirdi.

BİTLİS

Şehİr merkezi ile Ahlat, Adilcevaz ve Tatvan'da kuzey istikametinde bir anda yuvarlak beyaz bir ışık belirdi. Işık topu, bir üçgen halini aldı ve yine beyaz bir bulut şeklinde dağıldı. Olaya Tatvan'da şahit olan vatandaşlar, ışığı ilk gördüklerinde çok şaşırıp korktuklarını söyledi.

HAKKÂRİ

Saat 21.00 sıralarında gökyüzünde beliren ışık, aniden büyüdü. Gözle görülebilir büyüklükteki ışık beyaz bir dumanla dönmeye başlayarak kalp şeklini aldı. 10 dakika gözlenen olay daha sonra son buldu. Cismi cep telefonları ile görüntülemek isteyen vatandaşlar, hava karanlık olduğu için bunu başaramadı.

VAN

Akşam saatlerinde Erciş ilçesinin kuzey istikametinde bir anda beyaz bir ışık belirdi. Bir süre hareketsiz duran ışık topu, önce üçgene dönüştü, ardından da beyaz bir bulut şeklinde dağıldı. Bazı vatandaşlar, yaklaşık 5 dakika süren olayın ardından boğazlarının yandığını, bu yüzden maske ile dolaştıklarını belirtti.

http://www.haber7.com/bilim-tek/haber/889168-esrarengiz-gokcismi-rus-topol-fuzesi-cikti

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, hiçbişey aramayın altında. Gerçekten de füze denemesi.
Füze Intercontinental Ballistic Missile.

BU füze atıldığı zaman, atmosfer dışına, uzaya çıkar, hedefine geldiği zaman atmosfere girer ve atmosferi vurur. Ve bu nedenle füze engellenemez... Uzaya çıktığı için heryerden görüldü...

İnternetten araştırı ICBM 'leri...

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bu arada 1999 depreminde de yildirim gibi bi parlama olmustu gokyuzunde . tabi pencere net gokyuzunu gostermiyodu ama bence amerikanin isi olabilir :p
oyle demek zor ama bu atmosferde yaptiklari teslanin vaktinde yapalim heryerde beles elektrik olsun dedigi projeyi amerikan ordusu zaten kullaniyomus :p
ve bazilari bunun silah olarak japonya dahil deprem yapma etkisi oldugnu iddia etmis :p
gercek degil bilmek zor ama olma ihtimali de az degil. :p