Gökyüzü Size Emanet

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Savaş uçaklarıyla göklerde süzülmek isteyenlerin uzun zamandır beklediği Tom Clancy's HAWX için deneme sürümü yayınlandı. Kalkışa hazırlanın.

Ubisoft, yakın geleceği konu alan ve oyunculara gelişmiş süper güçlü savaş uçaklarını kullanma şansı veren Tom Clancy's HAWX adlı uçuş oyunu için ücretsiz demo sürümünü yayınladı.

İlk Uçan Siz Olun

Teknolojik olarak hayli üstün jet uçaklarını yönetebildiğiniz oyunun tam sürümü yeni nesil konsollar için 5 Mart'ta, bilgisayar için ise 13 Mart'ta piyasaya sürülecek. Deneme turunu herkesten önce atmak için 1,24 GB boyutundaki Tom Clancy's HAWX demo sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
tomclancys-hawx1236055008.jpg
:: Uçak oyunlarını sever misiniz?

Bilgi İçin : Tom Clancy's HAWX
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
evet severiz
bu oyun çok harika olcak

RoMaNTiiZMa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Güzel.
Peki sistem gereksinimleri nedir ?

kameraman74

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben zamanında epey uğraştım bu similasyon işleriyle
savaş uçağı simleri içinde en iyisi bence Falcon 4.0 dır,bu oyun ancak ondan grafik olarak üstün olur oynanışın daha iyi olacağını sanmıyorum.

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Oyun güzel olduğu ortada ama oynanış nasıl.Denemek lazım

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Denemek Lazım . GüzeL Gibi .

vabeste

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bayılırım ama hiç oynamadım :D

mephamd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uçak oyunu sevenleri lockontr.com'a bekliyoruz. Bulabileceğiniz en harika uçak oyunudur...
Lovk on modern air combat,lock on flaming cliffs

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben bir ara Flight Simulator X oynadım,bir de adını unuttum bir savaş oyunu vardı.O da iyiydi ama oyunu kaybettim bir türlü bulamadım...:(

credo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok iyi oldu! Bir Ace Combat sever olarak PC'de doğru dürüst bir uçak oyunu bulamıyordum. Blazing Angels da Ubi'nindi sanırım ve gerçekten hoş bi oyundu ancak uçaklar eskiydi. Sabırsızlanmaya başladım bile :)

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
uçak oyunu sevenleri lockontr.com'a bekliyoruz. Bulabileceğiniz en harika uçak oyunudur...
Lovk on modern air combat,lock on flaming cliffs

O oyunun demosunu oynadım lockonun valla ne diyim harbiyim güzel oyundu.Oynanış olarak grafik ama tam bilmiyordum demoydu 2 görev vardı bomba atamıyordum yani atıyordum isabet edemiyordum.Yani ne kadar uğraştım bir kere denk getiremedim ama o beni her defasında vuruyordu:D