Gökyüzü Size Emanet

Alengirli

Dekan
Savaş uçaklarıyla göklerde süzülmek isteyenlerin uzun zamandır beklediği Tom Clancy's HAWX için deneme sürümü yayınlandı. Kalkışa hazırlanın.

Ubisoft, yakın geleceği konu alan ve oyunculara gelişmiş süper güçlü savaş uçaklarını kullanma şansı veren Tom Clancy's HAWX adlı uçuş oyunu için ücretsiz demo sürümünü yayınladı.

İlk Uçan Siz Olun

Teknolojik olarak hayli üstün jet uçaklarını yönetebildiğiniz oyunun tam sürümü yeni nesil konsollar için 5 Mart'ta, bilgisayar için ise 13 Mart'ta piyasaya sürülecek. Deneme turunu herkesten önce atmak için 1,24 GB boyutundaki Tom Clancy's HAWX demo sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
:: Uçak oyunlarını sever misiniz?

Bilgi İçin : Tom Clancy's HAWX
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 
ben zamanında epey uğraştım bu similasyon işleriyle
savaş uçağı simleri içinde en iyisi bence Falcon 4.0 dır,bu oyun ancak ondan grafik olarak üstün olur oynanışın daha iyi olacağını sanmıyorum.
 

mephamd

Üyecik
uçak oyunu sevenleri lockontr.com'a bekliyoruz. Bulabileceğiniz en harika uçak oyunudur...
Lovk on modern air combat,lock on flaming cliffs
 

sarp159

Asistan
Ben bir ara Flight Simulator X oynadım,bir de adını unuttum bir savaş oyunu vardı.O da iyiydi ama oyunu kaybettim bir türlü bulamadım...:(
 

credo

Üyecik
Çok iyi oldu! Bir Ace Combat sever olarak PC'de doğru dürüst bir uçak oyunu bulamıyordum. Blazing Angels da Ubi'nindi sanırım ve gerçekten hoş bi oyundu ancak uçaklar eskiydi. Sabırsızlanmaya başladım bile :)
 

ExCeLLeNT

Dekan
uçak oyunu sevenleri lockontr.com'a bekliyoruz. Bulabileceğiniz en harika uçak oyunudur...
Lovk on modern air combat,lock on flaming cliffs

O oyunun demosunu oynadım lockonun valla ne diyim harbiyim güzel oyundu.Oynanış olarak grafik ama tam bilmiyordum demoydu 2 görev vardı bomba atamıyordum yani atıyordum isabet edemiyordum.Yani ne kadar uğraştım bir kere denk getiremedim ama o beni her defasında vuruyordu:D
 
Üst