Gökhan Töre geri dönüyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mazruf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beşiktaş'ın 3 milyon Euro bedel ve 12 milyon Euro satış opsiyonu ile West Ham United'a kiraladığı Gökhan Töre, İngiltere'de aradığını bulamadı.

5071172.jpg

Premier Lig ekibinde ortaya koyduğu performans nedeniyle taraftarın hedefi haline gelen, geçirdiği sakatlığın ardından da kasım ayı sonuna kadar yeşil sahalardan uzak kalacağı açıklanan Töre, Beşiktaş yönetimine haber göndererek ara transfer döneminde siyah-beyazlı takıma dönmek istediğini belirtti.

Başkan Fikret Orman ve ekibiyle temasa geçen yıldız futbolcunun, "İngiltere'de bazı şeylerin kıymetini daha iyi anladım. İstanbul'u ve Beşiktaş'ı çok özledim. İkisi de burnumda tütüyor. Geri dönüp, ligde ve Avrupa'da Beşiktaş'a katkı sağlamak istiyorum" dediği öğrenildi.

Töre'nin talebini Caner Erkin'in uzun süreli sakatlığını da göz önünde bulundurarak değerlendirmeye alan Beşiktaş yönetiminin, maliyet ve fayda hesabı yaptıktan sonra cevabını vereceği belirtildi.

Bu arada Gökhan Töre'den istediği verimi alamayan West Ham United'ın opsiyon maddesini kullanmayı düşünmediği ve olası bir anlaşma halinde pek fazla zorluk çıkarmayacağı ifade edildi. Fanatik

-----

FİKRET ORMAN: "Beşiktaşın toprağı ayrıdır, buradaki verimlilik başka yerde olmaz. Giden arar, her giden aramıştır."

pesimist

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,092
Kaynak her şeyi açıklıyor :D