Yardım Gmailim Çalındı

Bu konuyu okuyanlar

Mental Çöküntü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba gmail hesabım rus birisi tarafından çalındı bütün hesaplarıma erişim sağlayabiliyor ama hiçbir hesabımın şifresini değiştirmiyor discorddan herkese oyununu tanıtmış ingilizce olarak ayrıca hesabın fotosunu ve ismini değiştirmiş aşağıya fotoğrafını koyarım. youtube'dan hile videoları paylaşmış youtube hesabım kapatıldı bu yüzden. bütün hesaplarımın şifresini değiştiriyorum ama hala giriyorlar ve hiçbir mail gelmiyor hiçbir olay yok gmailimde hesaba hayalet gibi girdi çıkmıyor. youtube hesabımın ismini rusca birşey yapıp cs fotosu koymuştu ertesi gün kapatıldı zaten. şifre de değiştirmiyor ve gmailimi güvenli mi diye bir siteye baktığımda 1 sitede açık var olarak gözüküyor onu bulabilir miyim ne yapmam lazım yardım edebilir misiniz.
1622837798660.png

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Kurtarabileceğinizi sanmıyorum. Geçmiş olsun.

Keşke 2AD ekleseydiniz.

Mental Çöküntü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
çalındımadı aslında hala hesaptayım ama diğer adamda hesapta veya adamlarda hesapta başka kişilere de vermiş olabilir.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
çalındımadı aslında hala hesaptayım ama diğer adamda hesapta veya adamlarda hesapta başka kişilere de vermiş olabilir.
Hesabın şifresini değiştirin, ardından da hesabınıza erişen kişileri "Google Hesabım" üzerinden teyit edin.

Mental Çöküntü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Mail hesabının şifresini değiştiremiyor musunuz? Ayrıca cihazlarınızın da virüs taramasını yapmayı unutmayın. Bir program ile virüs yemiş olma ihtimaliniz çok yüksek.
değiştiriyorum ama bana mail gelmeden tekrar hesabıma giriyor virüs taramasını 3-4 kez yaptım ama birşey çıkmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hesabın şifresini değiştirin, ardından da hesabınıza erişen kişileri "Google Hesabım" üzerinden teyit edin.
zaten bunu dün yaptım hesaptaki herkesi çıkarttım ama bugün de discord hesabıma girdiler.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Google`a raporla. Gereken işlemleri hızlıca yaparlar.
Nede olsa koskoca firma karşısında adam bişey yapamaz.

Hatta rahatça 2 aşamalı doğrulamayı aştıysa sonuç vahim google için.

Google`ı mahkemeye verirsen kazanma ihtimalin çok büyük. Ya oyun bilgileri filan değil, önemli şirket dosyaların olaydı hesapta?

Mental Çöküntü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Google`a raporla. Gereken işlemleri hızlıca yaparlar.
Nede olsa koskoca firma karşısında adam bişey yapamaz.

Hatta rahatça 2 aşamalı doğrulamayı aştıysa sonuç vahim google için.

Google`ı mahkemeye verirsen kazanma ihtimalin çok büyük. Ya oyun bilgileri filan değil, önemli şirket dosyaların olaydı hesapta?
yapmaya başlıyorum şimdi birşey olursa yazarım size

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
cihazlardan hesabını silerse erişemezsin bidaha aynısı banada oldu, hemen sil başka yerden giren telefonları, yoksa unut hesabı

Mental Çöküntü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
1622839404085.png
yine bu bilgisayar ilk çalındığında da bu vardı şifreyi değiştirdim tüm hesapları çıkardım tekrardan girmiş bunun girmesini engelleyemez miyim ?

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Ekli dosyayı görüntüle 154908yine bu bilgisayar ilk çalındığında da bu vardı şifreyi değiştirdim tüm hesapları çıkardım tekrardan girmiş bunun girmesini engelleyemez miyim ?
reis hepsini çıkar, 2ad doğrulamayı sakın kapatma,
yada neyap biliyomusun, az vaktin var çünkü banada oldu sanada lmasını istemiyorum, hemen polise ara yada git, çocukken başıma gelmişti 1 yıl tramvaya girmiştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 154908yine bu bilgisayar ilk çalındığında da bu vardı şifreyi değiştirdim tüm hesapları çıkardım tekrardan girmiş bunun girmesini engelleyemez miyim ?
onu çıkar işte

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
Benimde başıma geldi Haftada 1 şifre değiştir Token ile giriş yapılıyor hesaba bilgisayarda kullanıyorsan Temiz Format at.

Şifre değiştiğinde Token değişiyor.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Benimde başıma geldi Haftada 1 şifre değiştir Token ile giriş yapılıyor hesaba bilgisayarda kullanıyorsan Temiz Format at.
kaspersky indir hemen pc yi tara ama benim önerim direk format at
yada git polis merkezine anlat, giderse daha kurtaramssın

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
kaspersky indir hemen pc yi tara ama benim önerim direk format at
yada git polis merkezine anlat, giderse daha kurtaramssın
Benim başıma geldi sorun değil şifreleri güvenli yaparsa geçer ve Temiz format şart.
Doğum Tarihi falan yapma. Örnek Mesala: )elEY2|6oht8(&Rxp&LA;l2uwSqF^MrY#

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
En son indirdiğin dosya ve uygulamaları da gözden geçir.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Benim başıma geldi sorun değil şifreleri güvenli yaparsa geçer ve Temiz format şart.
clash of clans oynuyodum, sahtekarın biri kendini 10 yaşında söyledi youtube kanalına video atacakmış hesabını ver dedi, bende inandım çok tatlı konuşuyodu, bende 10 yaşında felanım, aldı hesabı, benide hesaplardan sildi, 1 yıl depresyona girmiştim

Mental Çöküntü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
google'ın önerdiği baya karışık bir şifre yaptım ama 2 tane değerli hesabım vardı onlarında gmailini değiştirdim. az önce şifremi değiştirmeye çalıştım değiştirirken telefonumdan evet basmam gerekiyordu başka seçenek yoktu o yeterli midir onu geçebilir mi ?

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
google'ın önerdiği baya karışık bir şifre yaptım ama 2 tane değerli hesabım vardı onlarında gmailini değiştirdim. az önce şifremi değiştirmeye çalıştım değiştirirken telefonumdan evet basmam gerekiyordu başka seçenek yoktu o yeterli midir onu geçebilir mi ?
ama bişe dicem, hesaba yabancı biri giriş yapınca bu sizmiydiniz diye uyarı vermesi lazım değilmi ?

Mental Çöküntü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
istanbul arnavutköyde 3. havalimanının orda yaşıyorum mahalleden geçen polis maskesiz bir şekilde arabadan geçiyordu ağzında sıgara elinde telefon vardı. belediyeyi arayıp geri dönüşüm istemiştim ne gerek var geri dönüşüme at çöpe gitsin nolcak diyerekten yüzüme kapatmıştı mahallede türk bulsan şaşırırsın böyle bir yerde polis belediye iş yapmıyor çok önce düşündüm zaten ama olmadı.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
istanbul arnavutköyde 3. havalimanının orda yaşıyorum mahalleden geçen polis maskesiz bir şekilde arabadan geçiyordu ağzında sıgara elinde telefon vardı. belediyeyi arayıp geri dönüşüm istemiştim ne gerek var geri dönüşüme at çöpe gitsin nolcak diyerekten yüzüme kapatmıştı mahallede türk bulsan şaşırırsın böyle bir yerde polis belediye iş yapmıyor çok önce düşündüm zaten ama olmadı.
ne saçma bir topluma sahibiz ya (herkes için demiyorum) önemli bi işimiz olsada hiç umursamazlar

Mental Çöküntü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
gmailimi açtığım tarihi öğrenebilir miyim google üzerinden eğer hesabım giderse fln o şekilde alırım diye düşünüyorum

Mental Çöküntü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bugün aynı şey tekrar oldu adam hala discordumda, discordu kullanırken birden soldan herkesin ismi açıldı ve ingilizce olarak oyunumu test eder misiniz yazısı atıldı bütün arkadaşlarıma. şifremi değiştiriyorum hala giriyor ne yapabilirim