Gmail Hesabımı Nasıl Geri Alabilirm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Granikos
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar Merhaba

Konunun yerini bulamadım kusura bakmayın. Dün oynadıgım oyundan birine başka bir oyundaki gmail hesabımı verdim fakat gmailimi şimdi geri alamıyorum.Telefon numaramdan doğrulama koduda bloke oldu.Adam 2 koruma mı ne açmış direk onun emailinin son 3 harfi gözüküyor. Bunu almanın başka bir yolu yok mu ?

İyi forumlar

Darknes$

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
351
support.google.com/mail/troubleshooter/2943007?hl=tr

"Görünüşe göre bir başkası kullanıyor" bir dene.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
bu yol 3-5 gün bekltiyor dün yaptım

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
bu yol 3-5 gün bekltiyor dün yaptım
Ben hesabımı bu şekilde geri getirmiştim sildikten hemen sonra yaptım ama denemek için yapmıştım hem gmail hem youtube geri geldi ama senin gmail alınmış galiba yeni açmak zorundasın

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Ben hesabımı bu şekilde geri getirmiştim sildikten hemen sonra yaptım ama denemek için yapmıştım hem gmail hem youtube geri geldi ama senin gmail alınmış galiba yeni açmak zorundasın

Ne saçma yahu yok bide gmail güvenilir filan diyorlardı adam telefon numaralarının ikisinide değiştirmiş ismi değiştirmiş böyle saçmalık görmedim ben adamdan geri aliyorum degistiriyorum adam tekrar değiştiriyor

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Ne saçma yahu yok bide gmail güvenilir filan diyorlardı adam telefon numaralarının ikisinide değiştirmiş ismi değiştirmiş böyle saçmalık görmedim ben adamdan geri aliyorum degistiriyorum adam tekrar değiştiriyor
Yukarıdaki linkte 2. seçeneği seç "Görünüşe göre bir başkası hesabımı kullanıyor"

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Sectim onuda zaten hepsi ayni yere atiyor bekletiyorlae yine bekleyecegiz artik ne yapalim