Yardım Gmail hesabıma girişler yapılıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Bu konuyu okuyanlar

Mudblood

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bilgisayarıma virüs bulaşmıştı. Bilgisayarımı ueniden kurduktan sonra bütün kayıtlı olan şifrelerimi silip, birkaç defa da şifrelerimi değiştirmeme rağmen uzun zamandır ara ara hala gmail hesabıma girişler yapıldığı gözüküyor. Telefonla doğrulama kodunuve güvenlik yöntemlerinin hepsini de yaptım ancak cihaz etkinliklerine girdiğim zaan başka cihazlardan giriş yapılmış olarak gözüküyor ve mail hesabıma giriş yapıldığıyla ilgili mailler geliyor. Ne yapmam gerekiyor uzun zamandır bunu çözmekle uğraşıyorum fakat başaramadım. Yardımcı olur musunuz?

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
Bence önemli hesaplarınızı başka bir e-postaya taşıyıp şu anki e-postanızı kullanmayı bırakın. Ayrıca erişim yapan cihazları engellemeye çalışabilirsiniz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
hala virüs var trojen olabilir Linux Mint kurup dene.

Alanur Erdemir

Admin
SDN
Reaksiyon puanı
8,440
Bilgisayarıma virüs bulaşmıştı. Bilgisayarımı ueniden kurduktan sonra bütün kayıtlı olan şifrelerimi silip, birkaç defa da şifrelerimi değiştirmeme rağmen uzun zamandır ara ara hala gmail hesabıma girişler yapıldığı gözüküyor. Telefonla doğrulama kodunuve güvenlik yöntemlerinin hepsini de yaptım ancak cihaz etkinliklerine girdiğim zaan başka cihazlardan giriş yapılmış olarak gözüküyor ve mail hesabıma giriş yapıldığıyla ilgili mailler geliyor. Ne yapmam gerekiyor uzun zamandır bunu çözmekle uğraşıyorum fakat başaramadım. Yardımcı olur musunuz?
Kaspersky taraması yapın,hesaplarınızı ayrı cihaza alıp anacihazdaki hesap haric tüm cihazlardaki hesapları kapatı seçin.