Yardım Gmail de gelen giden epostaların başka gmail hesabına taşınması

Bu konuyu okuyanlar

ayca1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şirket mail (gmail) adresimdeki epostaları,yeni kişisel gmail adresime kopyalamak istiyorum. Google da araştırdığım şekilde yeni email içinde aktarma işlemi yapmaya çalışıyorum. Eski mail adresimi giriyorum fakat sonraki aşamada pop bilgileri istiyor. Eski ve yeni mailimde pop u etkinleştirdim. Fakat pop bilgileri mi yanlış nedir bilmiyorum, eski maili kabul etmiyor aktarım için. Şirket maili olduğu için mi kopyalanmıyor acaba? Nasıl kopyalayabilirim?

berkunal

Asistan
Reaksiyon puanı
62
İnternette bende bir araştırma yaptım size yardımcı olabilmek adına. Durum sanırsam dediğiniz üzere İşletme maili olduğu için olabilir. Başka bir mail adresi açarak ona gönderim sağlamayı denemeniz daha sağlıklı olabilir. İnternette bunun için bir kaynak yok maalesef.

ayca1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternette bende bir araştırma yaptım size yardımcı olabilmek adına. Durum sanırsam dediğiniz üzere İşletme maili olduğu için olabilir. Başka bir mail adresi açarak ona gönderim sağlamayı denemeniz daha sağlıklı olabilir. İnternette bunun için bir kaynak yok maalesef.
Elle göndermekten bahsediyorsunuz sanırım. Öyle olunca da hepsini ben atmışım gibi görücem, ayırt edemeyeceğim postaları. Ama gene de yaparsam toplu seçip gönderme gibi birşey yok mudur?

iyi biri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Elle göndermekten bahsediyorsunuz sanırım. Öyle olunca da hepsini ben atmışım gibi görücem, ayırt edemeyeceğim postaları. Ama gene de yaparsam toplu seçip gönderme gibi birşey yok mudur?
Bildiğime göre tek tek postaları aktarmak durumunda kalabilirsiniz ki bu saatlerce sürebilecek zahmetli bir iş olabilir, özel bir eposta adresi olsaydı önceden aldığınız, o zaman toplu aktarım yapa bilirdiniz. Yanlış söyledi isem düzeltin.