Yardım Gmai̇l Gi̇ri̇ş Sorunum Var

Bu konuyu okuyanlar

edmorfin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
android cihazıımı sıfırladıktan sonra gmail hssabıma giriş yapamaz hale geldim aldığım hata
'Google bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı.'
ne denediysem olmadı giriş yapamadım.
şifremi unuttum dediğimd bana hatırladığım son şifreyi girmemi istedi.
girdikten sonra başka bi güvenlik sorusu sormadı buyüzden kitlenmi durumdayım.

Ekli dosyalar

• 20210616_133800.jpg
    20210616_133800.jpg
    48.3 KB · Görüntüleme: 79

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Şifrenizi unuttuysanız ve , yedek kod, yedek e posta, yedek telefon no gibi şeyleri girmedi iseniz. Hesabınızı kurtarmanın bir yolu yok. Yeni hesap açtığınızda yedek no yedek e posta gibi şeyleri güvenlik kısmından eklemeyi unutmayın.

edmorfin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şifrenizi unuttuysanız ve , yedek kod, yedek e posta, yedek telefon no gibi şeyleri girmedi iseniz. Hesabınızı kurtarmanın bir yolu yok. Yeni hesap açtığınızda yedek no yedek e posta gibi şeyleri güvenlik kısmından eklemeyi unutmayın.
e postamı unuttum dediğimde numaramı girip e postama ulaşabiliyorum ama yine giriş kısmında google sizi doğrulayamadı diyor yani telefon numaram bağlı

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
e postamı unuttum dediğimde numaramı girip e postama ulaşabiliyorum ama yine giriş kısmında google sizi doğrulayamadı diyor yani telefon numaram bağlı
Şİfremi unuttum dedikten sonra orada 'bunun yerine başka bir yöntem dene' ye bastığınız da telefon no ile şifre yenileme kodu göndermesi gerekiyor. İlginç.

edmorfin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
normal şartlarda gmail hesaplarına hakim bilgiye sahibim ama bu durumu ben de çözemiyorum
Şİfremi unuttum dedikten sonra orada 'bunun yerine başka bir yöntem dene' ye bastığınız da telefon no ile şifre yenileme kodu göndermesi gerekiyor. İlginç.