gm8 sarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

batuhan6776

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
telefon şuan sarj almıyor,sarj soketini değiştirtmeyi düşünüyorum 5 yıllık telefonum ama sarj soketini internetten kendim almak istiyorum telefoncular parça için aşırı para istiyor sadece takma ücreti alsın istiyorum alabilceğim bi sarj soketi biliyor musunuz, bir de mikrofon kordonu ile beraber satılan sarj soketleri var ama telefonun mikrofonunda herhangi bir problem yok normal sarj soketi almalıyım değil mi

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108
bildiğim kadarıyla telefoncular kartı değiştirmeden sadece soketi değiştirebiliyor. Ancak çıkma parça kullanıyorlar yaptıracağın telefoncuya sor parçayı sen versen tamir işlemini gerçekleştirir mi .

batuhan6776

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bildiğim kadarıyla telefoncular kartı değiştirmeden sadece soketi değiştirebiliyor. Ancak çıkma parça kullanıyorlar yaptıracağın telefoncuya sor parçayı sen versen tamir işlemini gerçekleştirir mi .
benim burda orjinal parça takıcak bi telefoncu yok tahminimce başka takıcak soruyorum ki başka sarj soketini ben alayım kaliteli onu taktırayım

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108
eğer tamir ettireceğin yere güvenmiyorsan tabikii de kendin parça aldırıp taktırmak ama dikkatli ol senden parçayı alıp çalabilirler de gözünün önünde yapsınlar