Gm5 plus

Bu konuyu okuyanlar

Jeo escobar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Discovery elite kullanıyırum bunu satıp gm5 plus almak mantıklı olurmu

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Mantıklı olmaz. Her şekilde Elite denen ucubeden kurtulmuş olursunuz ama plastik çöpten metal çöpüne geçmiş olursunuz. GM=çöp. Fiyatı da önemli ama gidip 799 TL den çıkarmayacaklarına göre çöp olduğu aşikar.

O sattığınız paraya biraz daha katın da hepsi burada dan G4 alın. En azından almaya değer.

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Mantıklı olmaz. Her şekilde Elite denen ucubeden kurtulmuş olursunuz ama plastik çöpten metal çöpüne geçmiş olursunuz. GM=çöp. Fiyatı da önemli ama gidip 799 TL den çıkarmayacaklarına göre çöp olduğu aşikar.

O sattığınız paraya biraz daha katın da hepsi burada dan G4 alın. En azından almaya değer.
yanlış GM 5 Plus çöp değil çok sağlam ve kaliteli olmuş... tüm modellerden ( GM ) kaliteli... alan pişman olmaz G4 LG ise denk değil ki LG G4 alır daha iyi seçim olur...

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
yanlış GM 5 Plus çöp değil çok sağlam ve kaliteli olmuş... tüm modellerden ( GM ) kaliteli... alan pişman olmaz G4 LG ise denk değil ki LG G4 alır daha iyi seçim olur...
Gm demek pişmanlık demek. Yakında çıkar haberleri bunun da. Discovery fos çıktı zibilyon kusuru vardı. 4G keza dokunmatik problemleri yaşadı. 5+ da da sorun yaşarsalar, ki fiyatlandırma kötü olacak gibi. O haksız ivmeleri (50 TL ile Telpa'yı zengin etmeleri) ellerinde patlayacak.

O telpa az kişinin ahını almadı. onlar (GM/telpa) batmadan bana huzur yok.

G4 hb 1300 TL'ye varken. Gidip de GM öneren varsa GM'de çalışandır.

Samsung (Mongoose ile işlemcilerine saygım sonsuz. Umarım o Qualcomm denen Amd'nin Adreno'suyla haksız konumlara yükselen lideri yerinden eder.) ve hTC kadar nefret ettiğim bir bunlar var.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798

telefonu elinize alıp kullanmadan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz anlamış değilim plastik eline almadıkca 20cmden de plastik 10 metreden de kullanmadan nasıl anlıyorsunuz sağlam ve kaliteli olduğunu m5 de çok kaliteli gözüküyor hatta saglam ama elinize alıp 1 ay kullanın kasa açıklıklarını görmeye başlarsınız ezbere konuşmayın ya insanları yanlış yönlendirmeyin

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
telefonu elinize alıp kullanmadan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz anlamış değilim plastik eline almadıkca 20cmden de plastik 10 metreden de kullanmadan nasıl anlıyorsunuz sağlam ve kaliteli olduğunu m5 de çok kaliteli gözüküyor hatta saglam ama elinize alıp 1 ay kullanın kasa açıklıklarını görmeye başlarsınız ezbere konuşmayın ya insanları yanlış yönlendirmeyin
test kullanıcıları ( kullananlar ) çok övdü... yalan mı onlar? metal kasa dediler... ( LG G5 kasasıda aluminyum alaşımı ama plastik dediler... ) bundada aynısı oluyor...

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
lg g5 e yapılan asparagas haberden öte değildi.

ama gm bana göre diğer markaların yanında hala çin malı antenli televizyonlu modelleri olan bir marka bana 2 4g cihazda taktıkları 200 için evet bana göre anılmayacak kullanılmayacak bir marka. google one projesi olmasa...

ha bunda da aynısı olmuyor bunla gm denen firma insanlara üretim bandında hatalı olan 4g one cihazları sattı sonra 3 gün geçti 2 cihazın şarj girişi deforme oldu götürdük para dediler ekran sarardı götürdük para dediler :D e güzel kardeşim şimdi sen nasıl olur da insanlara gm5p al dememi beklersin. lg ile bu olay tamamen farklı lg de sadece asparagas bir haber büyüdü yayıldı ama bunda birçok kullanıcı deneyimi var

bu markayı sevenlere kesin alırım diyenlere tutup yok alma demem ama sadece karşımda ki insanı düşündüğüm için bir bekleyin 1-2 ay geçsin çarığı çürüğü meydana çıksın öyle alın derim.

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
lg g5 e yapılan asparagas haberden öte değildi.

ama gm bana göre diğer markaların yanında hala çin malı antenli televizyonlu modelleri olan bir marka bana 2 4g cihazda taktıkları 200 için evet bana göre anılmayacak kullanılmayacak bir marka. google one projesi olmasa...

ha bunda da aynısı olmuyor bunla gm denen firma insanlara üretim bandında hatalı olan 4g one cihazları sattı sonra 3 gün geçti 2 cihazın şarj girişi deforme oldu götürdük para dediler ekran sarardı götürdük para dediler :D e güzel kardeşim şimdi sen nasıl olur da insanlara gm5p al dememi beklersin. lg ile bu olay tamamen farklı lg de sadece asparagas bir haber büyüdü yayıldı ama bunda birçok kullanıcı deneyimi var

bu markayı sevenlere kesin alırım diyenlere tutup yok alma demem ama sadece karşımda ki insanı düşündüğüm için bir bekleyin 1-2 ay geçsin çarığı çürüğü meydana çıksın öyle alın derim.
kızma ama LG G4 ile kıyaslanması yanlış... LG G4 al de kıyaslama bence denk değil... orta segment modeli ile amiral gemisi kıyaslanmaz... LG G4 daha güçlü... sevmeyen olabilir tabi... :)

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
kızma ama LG G4 ile kıyaslanması yanlış... LG G4 al de kıyaslama bence denk değil... orta segment modeli ile amiral gemisi kıyaslanmaz... LG G4 daha güçlü... sevmeyen olabilir tabi... :)

yok ya ne kızması ne güzel sohbet ediyoruz fikir münakaşası yapıyoruz burada. illa ki ben sevmiyorum diye veya sen seviyorsun diye karşımızda ki de öyle olacak değil :D ama ben olsam almam, elimden gelse alana da engel olurum yazıkdır :D

bak vallaha bir ara yerli malı yurdun malı ekibine katılmışcasına severdim gm yi hani genel merkezi abd de olsa ürünleri başka bantlarda toplama da olsa gene ceo su türk derdim belki bir gün gelir türkiye de bir fabrika açar bir istihdam sağlar derdim baktım amca öyle güzel düzen kurmuş ki kendine bant kuracağına toplama daha karlı

onu da geçtim ey mübarek !

:D fetva verir gibi olduk ama bre müslüman sen o telefonu dışarıda satarsın 199 euro dan bize niye itelersin 999 liradan desene bu türk markası ise önce kendi milletine ucuzdan verecek zaten one projesinin amacı da bu bu yüzden yerel markalar ile anlaştı ama bizim ceo amca ne yapıyor onlara 199 bize 999 :D oda 1000 tl altı dedi ta ondan 999 yoksa öpecekler bizi

bana dersen ulan insan diğer markalar takla attırıyor sana bana sen ne konuşuyorsun diye ama hepsi yapıp da yerli olan markalarda arada kaynayıp bizi öpünce insanın zoruna gidiyor hani

ben marka meraklısı değilim. olmam da sonuç olarak bunların alayında sd işlemci yok mu var
alayında sony kamera yokmu var
alayında samsung ram yokmu var
neticede marka takıntısı boşa.

benim en sevdigim htc idi tasarımı güzel öndeki komando bantları hariç ama o da bi ayrı olmaya başladı 900 dolardan telefon yapmalar sanki gümüş kaplama

bilmiyorum inanın telefon alcam dedim 1 aydır parasını da ayırdım alamadım resmen buga girdim.

tam alcam diyorum pat sabah sitede haber xxx marka sd 652 li orta segment telefonu çıkarcak

1 gün geçiyor gene niyetleniyorum pat bi haber xxxx marka xxx markadan daha ucuza başka telefon çıkarcak

ulan diyorum bekle 5. ayda durur elbet bu çıkartma ama 7. ayda komutanlar gene hucum emri veriyor patır patır gene düşüyor şu şunu çıkarttı yok bu bunu çıkattı :D şeytan diyor git uydu telefonu al kurtul ama oda pahalı :D onun bile yok 2 antanli yok antensiz yok global 40 çeşidi var D:

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
ulan ne uzun yazmışım yuh be, tekrar okumaya kendim üşendim iyi mi

Jeo escobar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Valla hocam elite cıktıgında almıştım çok şikayetçi olanlar oldu general mobileden ne bileyim ben hiç bir sıkıntı yaşamadım (güncelleme gelmemesini saymazsak) firmanın çok fazla eksiği haklısın fiyat konusundada haklısın yerli malı ise daha ucuz olabilir ama şöyle birşeyde türkiyede vergi vb. Oranları epey yüksek miktarlarda fiyatını artırıyor tüm markalarda.

Ben bir telefona 3 bin falan para vermeyi sevmiyorum alabikecek durumdayım ama hiç bir mantıklı kısmını göremiyorum çünkü teknoloji çok hızlı ilerliyor alıyorsun sen telefona alışana kadar bir üst modeli tanıtılıyor arasında farkta olmuyor nerdeyse biraz tasarımı değiştir bi kaç ufak değişim yapılıyor senin elindekini bir anlamı kalmıyor çünkü toplumda devamlı en son modeli olacak anlayışı oldukca bu böyle devam edecektir

Gm 5 plus sa gelecek olursa özellik bakımında gayet iyi duruyor alırsamda zaten bir kaç ay sonra alırım bakalım şikayetler yada beğeniler nasıl olacak

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Valla hocam elite cıktıgında almıştım çok şikayetçi olanlar oldu general mobileden ne bileyim ben hiç bir sıkıntı yaşamadım (güncelleme gelmemesini saymazsak) firmanın çok fazla eksiği haklısın fiyat konusundada haklısın yerli malı ise daha ucuz olabilir ama şöyle birşeyde türkiyede vergi vb. Oranları epey yüksek miktarlarda fiyatını artırıyor tüm markalarda.

Ben bir telefona 3 bin falan para vermeyi sevmiyorum alabikecek durumdayım ama hiç bir mantıklı kısmını göremiyorum çünkü teknoloji çok hızlı ilerliyor alıyorsun sen telefona alışana kadar bir üst modeli tanıtılıyor arasında farkta olmuyor nerdeyse biraz tasarımı değiştir bi kaç ufak değişim yapılıyor senin elindekini bir anlamı kalmıyor çünkü toplumda devamlı en son modeli olacak anlayışı oldukca bu böyle devam edecektir

Gm 5 plus sa gelecek olursa özellik bakımında gayet iyi duruyor alırsamda zaten bir kaç ay sonra alırım bakalım şikayetler yada beğeniler nasıl olacak
G4 32 GB 1300tl e varken 5+ almak hatanın daniskasıdır.

oktayyoruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
General mobile'ın şubat da bitmiş olmasına rağmen hem güncelleme vermeyin hem de açıklama yapmaması?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
o şarj zoketi sorununu çözmeliler öncelikle ve pilinin ömrü uzun değil.

oktayyoruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Resmi bi firma açıklama bile yapmadan bunu nasıl yapabiliyor anlamış değilim. Bu pazartesi avukatımla farklı bir konuda görüşmem var. Teknolojiden az çok anlayan bir avukat. Bu olayı da soracağım, yasal bir yaptırımı var mı diye