Gm 5 plus telefondan garip sesler geliyor

Bu konuyu okuyanlar

15935724865005

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefondan ses gelme olayi ile ilk defa karsilasiyorum. Arkadaslar gm 5 plus dan garip sesler geliyor. Normalde duyulmuyor, telefonun sesini kapatinca cok sessiz ortamda kulaginizi sarj girisinin oraya dayadiginizda duyuyorsunuz. Hoparlordan zannettim ama degil gibi cunku cizirti. Lutfen sizde deneyip soyler misiniz sizde de olup olmadigini?
Boştayken bir ses yok ama nebilim mesela haritalari acarken ses kisa sure gelip duruyor, youtube da video izlerken duyabilirsiniz. Mesela yine asph8 rraci3 fifa16 mcomb5 nba gibi oyunlarim var surekli ses geliyor oynarken sesi kapatip bi deneyin TEK BENDE MI SORUN yasayan varsa da yoksada biri soylesin. Normalmiki.

KemsHere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun donanımları arasına hava kaçmış olabileceğini düşündüm, hiç yere düşürdünüz mü? Eğer durup dururken böyle sesler gelmeye başladıysa teknik servisle iletişime geçin derim.

Yunus71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim bu sorun bende de oluyor babamda da oluyor sanırım kronik bir sorun çözüm yok bence sknti çıkar mı bende merak ediyorum.. banada yardımcı olun lütfen

Gözde_Nur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GM 4G kullanıyorum ama aynı şekilde benimde telefonumdan video izlerken, müzik dinlerken, cızırtı şeklinde ses geliyordu. Şarj kısmındadır diye düşünüyordum. Servise gönderdim şuan hiç bir problem yok.

Yunus71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Para aldılar mı kaç günde geldi sağlam geldi mı telefon

Reaksiyon puanı
16,118
o ses bobin ve kondansatörden çıkabilir normal her cihazda olabilir.

Yunus71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim bu sorun sıkıntı yapar mı batarya yı etkiler mı ? İlerki zamanlarda yani

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
iphone7 tıslayıp yanmış ama bunda tehlike yok.
Yanlış bilmiyorsam İp7 de işlemci tarafına yakın bir yerden gelıyordu bu ses. Gm5+ ise bambaşka bir yerden. İşlemci tarafından gelseydi gümleyebilirdi :D :D

Yunus71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone7 tıslayıp yanmış ama bunda tehlike yok.
Teşekkür ederim kardeşim inşallah sıkıntı olmaz . Bende şarj sorunu vardı gece 100 de bırakıyorsam sabah 93 felan oluyordu şimdi düzeldi bende telefon güzel yanı sıkıntısı yok .Ufak tefek olabilir fiyata göre mükemmel