Gizlilik tabiki Iphone’da

Bu konuyu okuyanlar

Apple Destek®️

Öğrenci
Reaksiyon puanı
53
Gizlilik

iPhone, en ince ayrıntısına kadar kişisel bilgilerinizi koruyacak şekilde üretiliyor. Her iPhone, yüzünüz veya parmak izinizle güvenli kimlik doğrulama özelliğine sahip. Uygulamaların diğer şirketlerin uygulamalarındaki veya web sitelerindeki aktivitelerinizi takip etmek için sizden izin alması gerekiyor. iMessage’larınız ve FaceTime görüntülü görüşmeleriniz uçtan uca şifreleniyor. Ve tüm bunlar sadece başlangıç.

Toki4182

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Verilerinizin IPhone ve Amerika İstihbarat Örgütü eline daha kolay geçmesi için mümkün olduğunca bu markanın ürünlerini kullanınız. Hiç zor değil... Güvenli markanın, güvensiz yüzü.

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Verilerinizin IPhone ve Amerika İstihbarat Örgütü eline daha kolay geçmesi için mümkün olduğunca bu markanın ürünlerini kullanınız. Hiç zor değil... Güvenli markanın, güvensiz yüzü.
Amerika istihbarat örgütü napsın bizim bilgileri?? Hem günümüzde bu veri çalma satma işini hemen her kurumsal firma yapıyor gizli veya değil

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,251
Bir Gmail hesabın e posta hesabın varsa olay bitmiştir bunun Apple ı samsung u xiaomi si yok hepsi takip ediyor.

Toki4182

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Amerika istihbarat örgütü napsın bizim bilgileri
Bu neye benziyor biliyor musun?
~Ben fakirim hırsız benim evimi napsın, kapıyı kitleme~ gibi bişey.

Akıllı olun biraz, kişisel güvenliğinizi koruyun. Bu kadar kapalı yazılım ve açık açık istihbarat ile işbirliği yapan bir firmayı öve öve yeri göğe sığdıramıyorsunuz.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,251
Bu neye benziyor biliyor musun?
~Ben fakirim hırsız benim evimi napsın, kapıyı kitleme~ gibi bişey.

Akıllı olun biraz, kişisel güvenliğinizi koruyun. Bu kadar kapalı yazılım ve açık açık istihbarat ile işbirliği yapan bir firmayı öve öve yeri göğe sığdıramıyorsunuz.
@Applemania

Sizi baş başa bırakıyorum

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,808
Eski telefonumda İcloud hesabım kitlenmişti. Hala veri sızımı devam edermi?