Gizlilik Konusunda En İyi Tarayıcı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

İhriz

Asistan
Reaksiyon puanı
297
Kullandığınız veya bildiğiniz, gizlilik konusunda adından söz ettirmişi hoş bir görünüme sahip, kullanışlı, olabildiğince hızlı en iyi tarayıcı hangisidir?

Son düzenleme:

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
tor browser (ztn çoğu kişi biliyor)
diğerleri ise ztn çoğu chromium tabanlı bide opera vpnli yani ne yaparsan yap tamamen gizli olmak mümkün değil bu devirde

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
diğerleri ise ztn çoğu chromium tabanlı bide opera vpnli yani ne yaparsan yap tamamen gizli olmak mümkün değil bu devirde

Kesinlikle doğru. Google'da geçmişi silmeme rağmen o siteye girdiğimde önceden girmiş olduğumu anlayabiliyorum. Hiçbir şekilde hiçbir tarayıcı bence %100 gizlilik garantisi veremez.

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Kullandığınız veya bildiğiniz, gizlilik konusunda adından söz ettirmişi hoş bir görünüme sahip, kullanışlı, olabildiğince hızlı en iyi tarayıcı hangisidir?
Brave,Brave,Brave !!!

Kullanın,Kullandırtın,Kullandırın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Brave,Brave,Brave !!!

mustaq120

Asistan
Reaksiyon puanı
47
thor var ama bağlandığınızyer sıkındı random olduğundan dolayı ele bağlanılacak yeri seçmek lazım yoksa broswerda yaptığınız herşey o anda bağlandığınız noktadaki kötü kişi ni elinde gider ve yaklaşık bağlantı noktalarının %30 sıkıntılı gizli olayım derken herşeyinizi göstermeyin sorna google da araştırma yapın önce

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Brave öneririm. Gizlilik istiyorsanız

Chrome,
Opera,
Edge

kullanmayın. Tor Browser vaadetiği kadar güvenli değil. Lunizz bir videosunda bahsetmişti.

Son düzenleme:

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
thor var ama bağlandığınızyer sıkındı random olduğundan dolayı ele bağlanılacak yeri seçmek lazım yoksa broswerda yaptığınız herşey o anda bağlandığınız noktadaki kötü kişi ni elinde gider ve yaklaşık bağlantı noktalarının %30 sıkıntılı gizli olayım derken herşeyinizi göstermeyin sorna google da araştırma yapın önce
türkçeyi katlettin abi :D

her iddia doğru olsaydı idda diye bişey olmazdı brave gizli filan değil

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
DuckDuckGo ve Brawe.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Arkadaşlar, bir kanıtınız veya bir kaynağınız yoksa herhangi bir tarayıcıya "Güvenli değil" tarzı cümleler kurmanız yanlış bilgilendirme ve/ya yanlış yönlendirme adı altında cezai işleme sebep olabilir. Bu sebeple delil, kaynak sunarak konuşalım.

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
güvenli tarayıcı yoktur brave vardı o da yeni gizlilik sözleşmesi ile gizliliğini kaybetti tek seçeneğin tor olacak onda da üzerinden bağlandığınız bilgisayarlardan birisi sizi izleyebilir otomatik moddan çıkarıp el ile seçerseniz güvendiğiniz ünilerden bağlanın o zaman gizliliğiniz olacaktır ek olarak google kadar takip edilmek istemiyorsanız duckduckgo kullanın

mustaq120

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Hiçbir tarayıcı senin İP adresini saklayamaz. Ancak VPN ile kısmen saklayabilirsin.
VPN ilede biraz sıkıntı senin dediğin gibi gizlilik sözleşmelerinde çoğu reklamcılara satığını söylüyor en iyisi interneti kulanmayalım yada kulandığımız için günde 1 kere format atalım ?

Anonim 234172

Öğrenci
Reaksiyon puanı
73
Arkadaşlar, bir kanıtınız veya bir kaynağınız yoksa herhangi bir tarayıcıya "Güvenli değil" tarzı cümleler kurmanız yanlış bilgilendirme ve/ya yanlış yönlendirme adı altında cezai işleme sebep olabilir. Bu sebeple delil, kaynak sunarak konuşalım.
Güvenli değil derken gizli değil demek istiyoruz.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Brave,Brave,Brave !!!

Brave,Brave,Brave !!!

Az bir araştır bakalım geçmişte nasıl olaylara karıştıklarını.

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Az bir araştır bakalım geçmişte nasıl olaylara karıştıklarını.
Kaspersky'de önceden ağır bir virüs'tü artık hafif önceden ağır olduğu için kaspersky'de kullanmayalım o zaman ?

Tor Browser'in yapımcıları=Brave'in yapımcıları.

Reaksiyon puanı
7,999
Safari en güvenli tarayıcıların bir tanesi. Ayrıntıları Apple paylaşmış zaten sitesinde.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Bende Brave kullanıyordum geçen güne kadar ama ufak bir araştırma sonrasın da öğrendiğim bilgilerden sonra anında sildim daha da kullanmadım bir şey önerirken ben kullanıyorum memnunum yeaa diyerek fanboyluk derecesine getirerek önermeyin. Bir araştırın bakın sonra önerin. Brave'nin bir sürü abuk subuk karıştığı olayları öğrendim mesela daha da kullanmadım. Misal Ccleaner'da verileri satmıştı ortaya çıkınca laf edilmesin diye hemen herkese pro key vermişti.