Gittigidiyor LG G4

Bu konuyu okuyanlar

bugraydogdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abilerim babama telefon bakıyoruz gittigidiyorda lg ürünleri ucuz zaten biliyorsunuz hepsi delta garantili vs.
daha önce delta garantili ürün alan oldu mu sıkıntı cıkar mı sizde görüşleriniz nelerdir. ayrıca bu olmassa da m4 aqua alıcaz.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
abilerim babama telefon bakıyoruz gittigidiyorda lg ürünleri ucuz zaten biliyorsunuz hepsi delta garantili vs.
daha önce delta garantili ürün alan oldu mu sıkıntı cıkar mı sizde görüşleriniz nelerdir. ayrıca bu olmassa da m4 aqua alıcaz.

Daha bugün kız kardeşime sipariş ettiğim delta garantili g4 elime ulaştı. Bundan önce g3 kullanıyordum yine delta garantili. Hiç bir sıkıntısını görmedim. Alacaksan hepsiburada'dan ceppaket satıcısı var ondan al. Bugüne kadar yaklaşık 7-8 cihaz aldık hiç bir problem çıkmadı.

bugraydogdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki servise gönderdin mi hiç zaten cihaz da sıkıntı cıkmaz önemli olan servis. cok teşekkürler yorumun için :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Dostum delta diğer paralel ithalat şirketleri arasında en iyi tercih edilebilir şirkettir, paralel ithalat alacaksan delta tercih edilir.

bugraydogdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum delta diğer paralel ithalat şirketleri arasında en iyi tercih edilebilir şirkettir, paralel ithalat alacaksan delta tercih edilir.
teşekkürler. internette cok fazla şikayet var abim bilemedim ya