Girişimcilik Fikri ve Sıkıntılar

Bu konuyu okuyanlar

H_SerhatY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle tüm foruma merhabalar.
Şu an üzerinde çalıştığım, Battle Royale tarzı bir online oyun projem var. Fakat bazı sıkıntılara sahibim. Bu konuda sizlerden tavsiye istiyorum.
1 - Oyun için isim bulmakta zorluk çekiyorum. İsim konusundaki bütün tavsiyeleri değerlendirebilirim.
2 - Oyunun geliştirilmesi için gereken maddi desteği sağlayacak bir yatırımcı bulmam gerekiyor. Bazı şirketlerin girişimcilere destek programları oluyormuş, fakat tam olarak anladığım bir konu değil.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
2 - Oyunun geliştirilmesi için gereken maddi desteği sağlayacak bir yatırımcı bulmam gerekiyor. Bazı şirketlerin girişimcilere destek programları oluyormuş, fakat tam olarak anladığım bir konu değil.
Eğer projene gerçekten güveniyorsan, melek yatırımcıların sıklıkla gezindiği sempozyum ve konferansları takip et.

Buradaki lobi sohbetleri, en karlı iş fırsatlarını barındırır. Webrazzi bu konuda ülkemizde oldukça iyi çalışıyor.

H_SerhatY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer projene gerçekten güveniyorsan, melek yatırımcıların sıklıkla gezindiği sempozyum ve konferansları takip et.

Buradaki lobi sohbetleri, en karlı iş fırsatlarını barındırır. Webrazzi bu konuda ülkemizde oldukça iyi çalışıyor.
Projeme güveniyorum, o konuda herhangi bir sıkıntım yok.
Webrazzi'nin internet sitesine baktım, şu aralar Summit 2019 adında bir etkinlik düzenlenecekmiş, fakat bilet fiyatları çok yüksek, bu bütçeyi karşılayabilecek durumda değilim maalesef.