Öneri Giriş seviyesi fotoğraf makinesi önerisi

Bu konuyu okuyanlar

KShieda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, fotoğrafçılık son zamanlarda ilgimi çekmeye başladı ve telefonla bir şeyler deneyimledim, Samsung A33 telefonumun göreceli bir şekilde iyi kamerası olsa da fotoğraf makinelerine yetişememesi işin cabası. Giriş seviyesi bir kamera almak istiyorum, SLR, DSLR ve Mirrorless fotoğraf makineleri türleri arasından mirrorless en çok ilgimi çeken kamera ve yanlışım yoksa en bütçe dostu kamera türü (SLR veya DSLR önerilerine kapalı olduğum anlamına gelmiyor.).

İlgilendiğim fotoğrafçılık kategorisi olarak, aslında daha bulamadım. All-rounder bir kamera önerebilirseniz sevinirim. Ekipmanlarının fiyatları çok uçmuş olmasa Astrophotography'i biraz yapmak isterdim ama neyse.

Ha son olarakta, 2. el kamera almayı düşünürsem ve sahibinden gibi sitelerden kamera alacak durumda olursam, teslim alacağım ekipmanda nelere dikkat etmeliyim?

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Canon alabilirsiniz. 2.el olarak alırsanız kameranın lensine pil durumuna bakabilirsiniz.

KShieda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nikon D3500 ve Fujifilm XT-200 hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangi Canon modelini önerirsiniz? Canon EOS 250D Sanırım fotoğrafçılığa giriş olarak sık kullanılan kameralardan birisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca Canon EOS 600D fotoğraf makinesininde başlangıç olarak kullanıldığını sık sık görüyorum ve fiyatı biraz uygun bir fotoğraf makinesi gibi

Son düzenleme:

KShieda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
10.000, 20.000 arası, çok az üstü veya altı uygundur

Son düzenleme: