Gigabyte P850GM ve P750GM 80 PLUS Gold Sertifikalı PSU ile tanışın

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Gigabyte-PSU-1.png

GIGABYTE, en son kompakt tasarım güç kaynaklarından P850GM - 850W 80 PLUS Gold'u duyurdu, tamamen modüler tasarımla sertifikalı ve P750GM - 750W 80 PLUS Gold sertifikalı olarak tanıtıldı.

Yeni grafik kartının güç gereksinimi 300 watt'tan fazla. Üst düzey bir CPU veya ek bileşenler seçerseniz, sistemin güç talebini karşılamak için 750 watt P750GM veya hatta 850 watt P850GM'ye ihtiyacınız olacaktır. GIGABYTE, eski devre tasarımını geliştirdi ve yeni yüksek kaliteli malzemeler benimsedi, böylece 16 cm hatta 18 cm uzunluğundaki güç kaynağı büyük ölçüde 14 cm'ye düşürülebilir. Güç kaynağının performansı ve kararlılığı da azaltılmış durumda iyileştirilebilir. Küçültülmüş boyutlu güç kaynağı, giderek daha popüler hale gelen küçük kasalara kurulum için daha uygundur, böylece küçük kasalar bile büyük watt değerinin getirdiği yüksek performansın keyfini çıkarabilir.

P850GM ve P750GM'nin her biri, son teknoloji grafik kartı ve CPU'nun güç gereksinimlerini karşılamak için 850 watt ve 750 watt güç sağlar; böylece oyuncular, güç kesintisi konusunda endişelenmeden grafik yoğun oyunların keyfini çıkarabilir.

P850GM ve P750GM'nin her ikisi de, büyük vatlı grafik kartlarını desteklemek için dört adet 6 + 2pin PCIe konektörü sağlar. Ayrıca orta ve üst düzey anakartları tam olarak desteklemek için iki 4 + 4pin CPU konektörü sağlar.

Ana kondansatör Japonya'da üretilmiştir ve PSU'lar 80 PLUS Gold sertifikasını geçerek% 90'dan fazla dönüşüm verimliliği sağlayarak oyuncuların çok para tasarrufu yaparken yüksek kaliteli ve istikrarlı güç kaynağının keyfini çıkarmasına olanak tanır. Tamamen modüler tasarım, yalnızca gerekli olan kabloları takarak tüm sistemi daha temiz hale getirir ve daha iyi ısı dağılımına olanak tanır. Ek olarak, her iki PSU da bekleme modunda veya güç tüketimi% 20'den az olduğunda fanın dönmesini durduran ve böylece cihazın ömrünü uzatan fan durdurma işlevini sunar.

GIGABYTE, yeni üst düzey GPU ve CPU için P850GM ve P750GM'yi piyasaya sürdü ve ayrıca tüm seviyedeki oyuncuları tatmin etmek için P650B, P550B ve P450B sağlıyor, böylece her sistem uzun bir süre boyunca kullanılabiliyor.

:: Söz konusu güç kaynakları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin tercihiniz hangi marka üzerinde?

Ekli dosyalar

• Gigabyte-PSU-2.png
    Gigabyte-PSU-2.png
    395.3 KB · Görüntüleme: 113
  • Gigabyte-PSU-3.png
    Gigabyte-PSU-3.png
    616.5 KB · Görüntüleme: 106
  • Gigabyte-PSU-4.png
    Gigabyte-PSU-4.png
    611.9 KB · Görüntüleme: 100
  • Gigabyte-PSU-5.png
    Gigabyte-PSU-5.png
    646.8 KB · Görüntüleme: 106
  • Gigabyte-PSU-6.png
    Gigabyte-PSU-6.png
    418.3 KB · Görüntüleme: 117

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
GIGABYTE'ın PSU'ları çok iyi. İyiki de PSU piyasasına giriş yaptılar. Modüler yapılı PSU'larını öneririm.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Önceki serisinde coilwhine sorunu fan sesi sistemi açmama gibi şikayetler vardı birde servisi çok kötü diyorlardı bende almak istemiştim ama bunlardan dolayı vaz geçmiştim inşallah bunlarda öyle sorunlar çıkmaz.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Önceki serisinde coilwhine sorunu fan sesi sistemi açmama gibi şikayetler vardı birde servisi çok kötü diyorlardı bende almak istemiştim ama bunlardan dolayı vaz geçmiştim inşallah bunlarda öyle sorunlar çıkmaz.
Coil Whine sorunu olduğunu ilk kez duydum. Teknik açıdan iyiler ama. Inşallah dediğiniz gibi düzeltilmiştir.

Son mesajlar