"Gidin Pereira'ya sorun"

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Katılım
30 Temmuz 2009
Mesajlar
23,098
Reaksiyon puanı
1,099
Puanları
113
Yaş
38
Kadıköy’de Osmanlıspor karşısında kaçan 2 puan, Fenerbahçe soyunma odasını ölüm sessizliğine bürüdü. Kimsenin konuşmaya cesareti yoktu. Hep söyleyecek bir şeyi olan Vitor Pereira bile tek kelime etmedi. Normalin dışında alışılmadık bir durumdu bu... Umutsuzluk ve hayal kırıklığı herkesin gözünden okunuyordu.

"Bitti artık" hissi diğer tüm duyguları bastırıyordu. Peki nasıl oldu da bir anda bu noktaya gelindi? Sarı-lacivertli oyuncular bakın ne yanıt verdi: Gidin hocaya sorun. Yaşananlar onun eseri...

1459802905143.jpg


Fenerbahçe, mutlak 3 puan parolasıyla çıktığı maçta Osmanlıspor'la Kadıköy'de 0-0 berabere kalıp telafisi çok zor 2 puan kaybederken, maç sonrası soyunma odası cenaze evinden farksızdı. Büyük bir trajedi yaşanmışçasına ölüm sessizliği hakimdi odada. Kimse maçın kritiğini yapmadı.

Herkes dolu

Her puan kaybedilen maçtan sonra suçlu aranırdı, bu kez öyle olmadı. Donuk bakışların ardında büyük bir umutsuzluk ve derin bir hayal kırıklığı mevcuttu. Her zaman söyleyecek bir şeyleri olan teknik direktör Vitor Pereira bile tek kelime etmemişti bu kez... Hiç alışık olunmayan bu durum, şaşırtıcıydı. Herkes anlık da olsa şampiyonluğun kaçtığını düşünüyor olmalıydı. Zira ağızları bıçak açmıyordu. Bakışlar donuk, kelimeler manasızdı... Fenerbahçeli bir yetkili, "Biri ters bir laf etse, kavga çıkabilirdi" diyerek durumu özetliyordu."Çünkü herkes çok doluydu" şeklinde de ekliyordu.

Rakip sanki Barcelona!

Peki ne oldu da bir anda bu duruma gelindi? Neden herkes belki de şampiyonluğun artık kaçtığını düşünmeye başlamıştı? Maçtan sonra Fenerbahçeli bazı futbolculara basın mensuplarınca bu soru soruldu. Alınan yanıtlar ise inanılacak gibi değildi. İşte o sözler:

"Osmanlıspor 'u
gözümüzde o kadar büyüttük ki, sanki Fenerbahçe onlar, biz ise Osmanlıspor'duk. Rakibi kollamaktan kendi futbolumuzu oynayamadık.

Zaten ilk 11'e bakın, Osmanlıspor'dan ne kadar korktuğumuzu görürsünüz.

Sadece bu maç değil, sıradan ekiplere bile Barcelona muamelesi yaptığımız çok oldu. Daha fazla konuşturmayın, gidin bir de hocaya sorun. Yaşananlar onun eseri."

Emre BOL/FOTOMAÇ
 
Son düzenleme:

Sercan40

Profesör
Katılım
22 Şubat 2016
Mesajlar
1,722
Reaksiyon puanı
369
Puanları
83
Yaş
31
İlk geldiğinde ne diyordu şimdi ne yapıyor...Gol yemekten korkan bi adam...Aziz Başkan onun ipini çoktan çekti...Hayırlı olsun şimdiden...
 
Üst