GFI -Kavi Bilgisayar Bayi Satış ve Teknik Eğitimi

Bu konuyu okuyanlar

Özlem

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Kavi Bilgisayar'dan bir eğitim haberi:

"GFI- Software Türkiye distribütörü olan Kavi Bilgisayar 3-4 Nisan tarihlerinde İSTANBUL GRAND CEVAHİR HOTEL KONGRE MERKEZİ’ inde GFI ürünleri hakkında satış ve teknik eğitim düzenledi.

Dünya sektöründe lider birçok firma tarafından kullanılan GFI ürünleri: mesajlaşma, network ve içerik güvenliği alanında geniş ürün yelpazesine sahiptir.Alanında pazar lideri konumuna gelmiş ürünler için düzenlenen satış ve teknik eğitimine Türkiye’nin her yerinden bir çok bilişim firması yoğun ilgi gösterdi.

Eğitim Kavi Bilgisayar’dan Ercan Bizsel’in GFI ve Kavi Bilgisayar’ı anlatan açılış konuşması ile başladı. Bu konuşmanın ardından GFI Doğu Avrupa Satış Müdürü CHRİS MARTİN tarafından GFI PARTNER Programının genel tanıtımı,faydaları,global eğitim programın ve sertifikasyon fırsatları içeren önemli bilgiler verildi ve Partner programının katılımcılarına sunduğu avantajlar belirtildi.

Eğitimin ikinci kısmında nitelikli bir GFI eğitmeni olan NİCHOLAS SCİBERRAS tarafından % 98 oranında spam yakalama başarısı gösteren ve spam daha sunucu üzerindeyken yakalayabilen bir anti-spam programı olan Mail Essentials, e-postaları anı anda 5 farklı anti virüs programı ile yasaklı içerik ,eklenti ,virüs ,trojan ,ve malware-lere karşı tarayan ir e-posta güvenlik programı olan Mail Security, birleştirilmiş e-mail arşivlenmesinin kullanımını kolaylaştıran bir ya da birden fazla SQL veritabanına gelen ve giden tüm mailleri arşivleyen ve PST dosyalarının kaybından duyulan endişeye son veren Mail Archiver , MS Exchance ,Lotus Domino/Notes ve diğer e-posta sunucularıyla mükemmel bir uyum içerisinde çalışarak sistem içindeki kullanıcıların sadece bir tuşla ; e-posta gönderir gibi faks veya SMS /text gönderip almalarını sağlayan ,merkezi bir faks otomasyon programı olan Faksmaker ürünlerini içeren teknik eğitim verildi.Nicholas Sciberras ‘ın ardından Serverlar hakkında ayrıntılı bilgiler vererek ürünler hakkındaki yenilik ve gelişmelerden haberler aktarıldı.Barkovizyon ekranda simutane tercümanlar eşliğinde sunulan eğitimin sonunda , GFI ürünlerinin lisanslanması ve fiyatları hakkında genel bilgiler verildi.

Kavi Bilgisayar Türkiye’de geniş kapsamlı ağ güvenliği, içerik güvenliği ,mesajlaşma ve depolama ürünlerini sunan önde gelen yazılım distribütörüdür.Kavi Bilgisayar’ın konumlaması pazar ihtiyaçlarını iyi anlama ve geçmiş deneyim ile üreticilerinin gelecekteki teknolojilerinin birleşmesinden oluşan bir öngörüye dayalıdır .Sürekli olarak ürünlerin yerel pazarlama/teknik desteği ve kanal temelli satış odaklanması ,pazara verdiği taahhüttür.1992 yılında kurulan Kavi’nin merkezi İstanbul’da ve Ankara’da bir şubesi bulunmaktadır."