• Tesla, Türkiye’de! Şimdi ne olacak?

    Elon Musk'ın sahibi olduğu Tesla, web sitesindeki şarj istasyonları sayfasını düzenleyerek Türkiye'de 10 farklı şehirde şarj istasyonu konumu ekledi.

Haber Getir, Galatasaray ile İşbirliği Yapacak

Bu konuyu okuyanlar

Cagatay Yaman

Mod On
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
187
Reaksiyon puanı
168
Puanları
43
Yaş
30
Türkiye'nin üç büyük kulüplerinden birisi olan Galatasaray ile online market alışveriş alanında önemli bir yere sahip olan Getir, işbirliği anlaşması imzalayacakları aktarıldı. İşbirliğine ait anlaşmasının yarın yapılacağı belirtildi.

getir-galatasaray-anlasmasi.jpg


Türkiye'nin önde gelen online market alışveriş şirketinden birisi olan Getir, hızlı gönderi ve ürün çeşitliliği ile kısa süre yatırımlar almaya ve büyümeyi başardı. Getir 10 dakika gibi süre içerisinde ürün teslimatı sağlaması yanı sıra kullanıcıların aradığı ürünü taze ve sorunsuz bir şekilde teslim alması Getir'in isminin kısa sürede Türkiye dışına çıkarak Avrupa pazarında da duyulmasına ve müşteri kazanmasına neden oldu.

Getir daha öncesinde de Premier Ligi'nin köklü ve efsanevi takımı olan Tottenham Hotspur‘a sponsor olduğunu açıklamıştır. Yine ilk defa Birleşik Krallık'ta önemli bir şirket ile iş birliği gerçekleştirmişti.

Anlaşma Nezaman ve Nerede Yapılacak ?

Bugün yer alan açıklamalara göre ise Getir, Galatasaray kulübü ile yarın Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da işbirliği anlaşması imzalayacağını duyurdu. Şuan için nasıl bir işbirliği olacağı konusunda netleşen bir bilgi bulunmamakla beraber yarın bu sorunların cevapları verilmiş olacak.

Ayrıca konuyla ilgili shiftdelete.net' de yer alan haberimize Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siz değerli forum takipçilerimiz Getir ile Galatasaray Spor Kulübü'nün yapacağı iş birliği anlaşması hakkında neler düşünüyorsunuz ?
 

KamtariR

Profesör
Katılım
2 Nisan 2019
Mesajlar
2,452
Reaksiyon puanı
2,657
Puanları
113
Türkiye gibi bir yerde unicorn (veya aday) girişimlerin, bir takıma sponsor olduğunda fanatizmin-taraftarlığın kurbanı olabileceğini bilmesi lazım.
 
Katılım
11 Mayıs 2021
Mesajlar
1,327
Reaksiyon puanı
1,804
Puanları
113
Türkiye gibi bir yerde unicorn (veya aday) girişimlerin, bir takıma sponsor olduğunda fanatizmin-taraftarlığın kurbanı olabileceğini bilmesi lazım.
Abi bişey olmaz ya millet gs ile işbirliği yaptı diye getir uygulamasını cihazdan silmez merak etmeyin :D
Silseler de pişman olurlar zaten gçşöğçxskofjsod
 
Katılım
27 Eylül 2018
Mesajlar
6,422
Çözümler
3
Reaksiyon puanı
6,998
Puanları
113
Yaş
20
Yani Getir varken onların daha çook ekmek yemesi gerekir :D
Ben Getir den kolay kolay vazgeçmezdim (şimdi ise asla vazgeçmem bizim evin arka sokağına şube açtılar :) )
Sizin özelinizde öyle olabilir ancak Banabi gerçekten çok başarılı. Getir Instagram sayfalarına reklam verip büyürken Yemeksepeti Banabi bu işlerle uğraşmadı hiç ve şu an gerçekten güzel bir rekabet içindeler.
 

Son mesajlar

Üst