Soru Geniş çekim alanina sahip modem arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Muharrem G.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar dublex eve taşındım geniş çekim alanına sahip bir modem arıyorum pek anlamam ama sanırım sinyal yükseltici gibi şeylerde varmış uygun fiyatlı modem alıp ikinci kata da sinyal yükseltici gibi cihazlarda alıp koyabilirim ya da fiyatı önemli değil kaliteli geniş çekim alanına sahip tek bir modemde alabilirim açıkçası bu işlerden pek anlamıyorum internetim 50megabit hızında vdsl yardımcı olursanız çok sevinirim

Holisticmax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar dublex eve taşındım geniş çekim alanına sahip bir modem arıyorum pek anlamam ama sanırım sinyal yükseltici gibi şeylerde varmış uygun fiyatlı modem alıp ikinci kata da sinyal yükseltici gibi cihazlarda alıp koyabilirim ya da fiyatı önemli değil kaliteli geniş çekim alanına sahip tek bir modemde alabilirim açıkçası bu işlerden pek anlamıyorum internetim 50megabit hızında vdsl yardımcı olursanız çok sevinirim
Merhaba,

Piyasadan eski bir modem ve öylesine bir tekrarlayıcı almak, sokağa atılan para yanında, sinir krizi geçirme sebepleri de yaşatabilir.

2 kat için 2 cihaz muhakkak gerekli olacaktır. 2 kat demek daha fazla engel demek. Sinyaller 1 duvardan sonra bile zayıflamaya başlar.

Keenetic ürünlerine bakmanızı tavsiye ederim. KEENETIC TÜRKİYE ??