Generals Zero Hour Hamachi İle Online Oynayın

levan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaşlar...hamachi programı ile Generals Zero Hour'u internet kafedeymiş gibi arkadaşlarımızla kolayca oynayabiliyoruz....hergün 50 kişinin olduğu büyük ağımıza hemen katılın...oyuncularla buluşun ve turnuvalarda kendinizi gösterin.*

Önemli Not:oyunu yüklerken önce Generals yüklenicek, sonra "Zero Hour" ek paketi yüklenicek ve versiyonu 1.04 yapılacak...böylece oyun çok daha gelişmiş oluyor ve yeni birimler ekleniyor...zaten tüm oyuncular Zero Hour'u 1.04 versiyonda oynuyor...(generals ve zero hour indirmek için google da aratın)

evet şimdi gelelim hamachi programına...program ücretsizdir...alttaki yazıyı okuyarak hemen indirin,ağımızı ekleyerek oyuncularla muhabbete başlayın.

Hamachi türkçe indir (ücretsizdir,free,sadece 1mb.): BURADAN

RESİMLİ ANLATIM

hamachiyi indirip kurduktan sonra programda alttaki üçgen işaretine basın ve "başka ağa katıl" diyerek ağımızı ekleyin. (alttaki resimleri inceleyin)

ağ adı: zerodayız

şifre: 123

oyunlarda bekliyoruz buyurun.

zerodayız ağı foto

Mta

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Biraz pratik yapıp geliyorum. Bakalım rakip var mı :)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Strateji türünde en çok sevdiğim oyunlardan biridir. Evde 3 pc ile kapıştığımız oluyor. Eski bir oyun olmasına rağmen hala tad veriyor. İşin ilginç yanı abim GLA oluyor ben USD diğer arkadaş Çin ama abim ikimizide yeniyor. İlginç bir durum.

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
O değilde oyunda nasıl karşı tarafa yazı yazabiliyoruz? hangi tuşa basmamız lazım ?

levan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyun içinde entere basarak yazarsan herkes görür...backspace tuşu ile sadece müttefikler görür.

hamachi ağımıza katılın

ağ: zerodayız
şifre: 123

Lateralis

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben yurtdisindan katilmayi dusunuyorum (ingiltere) pingim kac olur acaba?

levan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haftasonu turnuvalarını kaçırmayın arkadaşlar, zerodayız ağındayız