General Mobile GM 9 Pro alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

__ali__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar 10 gün içerisinde yeni telefon almam gerekiyor. Hep Samsung model kullanan birisiyim ve nedense GM 9 Pro ilgimi çekti. 1.700 TL fiyat bandına göre gayet güzel duruyor. Üstelik her modelinde IPS LCD kullanan GM bu sefer Amoled ekran seçmiş. Bende Amoled ekran seven birisiyim daha canlı bulduğum için. Fakat şöyle ki GM kullanan çoğu kişi (hatta çevremde kullananların bazıları) şarj soketi bozulmasından şikayetçiydi. Yani bu modelde de böylemidir? Kullanan varsa veya bilgi sahibi olanlar bana yardımcı olursa sevinirim.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Fiyatına göre tercih edilebilir bir telefon alınır..

__ali__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
1700 e en alınır telefondur GM 9 pro...
Bu modele yönelmemin sebebi 2.600 TL'lik Samsung ve benzeri markalarda 4k çekim, hızlı şarj özelliği olmaması gibi şeyler. Alırsam pişman olmayacağımı düşünüyorum.

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
General Mobile markasına karşı önceki modellerindeki sorunlarından kaynaklanan önyargıları olanları ikna etmek çok zor. İkna etmek gibi derdim de yok :) Fakat GM 9 pro, uzun zamandır kullanılıyor olmasına rağmen kronik ya da önemli bir sorunu olmayan model oldu. Özellikleriyle 1700 e çok iyi telefon...

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Her ne kadar GM markasını sevmesem de 9 Pro modeli gayet iyi. Ufak tefek sorunları var, yok değil. Şimdiye kadar duyduklarım ahize ve şarj soketi sorunları, başka bir sıkıntısı varsa da haberim yok. Ahize sorunu için güncelleme gelmişti, tam olarak düzelip düzelmediğinden emin değilim. Cihaz donanım olarak gayet iyi, o fiyata daha iyi donanım sunan bir telefon şu an için yok. Bu fiyat bandındaki diğer marka cihazlar bu cihazdan daha sorunlu açıkçası. Bence alınır

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Arkadaşlar 10 gün içerisinde yeni telefon almam gerekiyor. Hep Samsung model kullanan birisiyim ve nedense GM 9 Pro ilgimi çekti. 1.700 TL fiyat bandına göre gayet güzel duruyor. Üstelik her modelinde IPS LCD kullanan GM bu sefer Amoled ekran seçmiş. Bende Amoled ekran seven birisiyim daha canlı bulduğum için. Fakat şöyle ki GM kullanan çoğu kişi (hatta çevremde kullananların bazıları) şarj soketi bozulmasından şikayetçiydi. Yani bu modelde de böylemidir? Kullanan varsa veya bilgi sahibi olanlar bana yardımcı olursa sevinirim.

1915 tl şu an ve tırmanmaya devam ediyor fiyatı.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Fiyatına göre iyi özelliklere sahip bir telefon. Alınır.

umitarabaci

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Enson gm5 plus'ta şarj soket sorunu vardı oda garanti kapsamında sorunsuz değişiyordu.