General Mobile Discovery Alınırmı ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arjenincee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar uzun bir araştırmadan sonra General Mobile Discovery adlı telefonu almaya karar verdim.Fakat marka konusunda endişeliyim.Yaygın bir marka olmadığından dolayı herhangi bir sorun yaşar mıyım ? Telefonun özelliklerine hayran kaldım fakat fiyatının düşük olması ilginç.Yani 4 çekirdekli, 4.2 Jelly Bean android sürümüne sahip bir telefonun fiyatının yaklaşık 650 TL olması herhangi bir sorun çıkacağını hissettiriyor.Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

emregunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 aydir kullanmaktayım. Ciddi manada şaşkınlık icindeyim bu fiyata da olabiliyomus demekki diye. Oyun oynamam hic oyun performansını bilmiyorum ama diğer her konuda kefilim telefona. Ekrani, Internet baglantisi, bataryasi, islemcisi, tam anlamiyla fiyatından fazlasını sunuyor.

Bi ekleme son 3 ayda kullandığım telefonları yazayim; note 2, optimus g, iphone5, galaxy s4, xperia z, optimus g pro. Sonra fazla para ödemek zotuma gitmeyr baslayinca discovery 'e geçtim. 2 aydir kullanmaktayım. Memnunum.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Alınır alınır çok iyi telefon ama bazı yerlerde hayal kırıklığına uğratabilir bunlarda çok normal

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Babamıza aldık bir tane 16 gb modelinde çok temiz hız konusunda fotoğraf çekimi olsun çok hoşumuza gitti birer tane de biz alalım diyoruz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

edit:eek: değilde babamın 3g vınn'ını telefonun ikinci hat yerine taktık normal telefon görüşmesini 1. hat veri bağlantısı için 2. hat seçme güzelliği var sadece 2. hattan internete bağlanıyor evinde vınn olanların falan çok işine yarar internete girme kolaylığı açısından bunuda aldıktan sonra ayar yaparken gördük çok sevindik yeminle + birde sanki işletim sistemini cyangonen mod yapmış gibi bir hissiyat oluştu bende i9000 var cm10.1.3 yüklü çok ortak yön gördüm gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar