General Mobile 4g Android One ??

Bu konuyu okuyanlar

LuckyMan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General Mobile 4g almak istiyorum fakat emin değilim. benim ihtiyacım olan oyun oynayabileceğim bir telefon gm 4g alsammı ? yoksa başka telefon önerir misiniz ? bütçem 1000tl altı :(:(:(. Teşekkürler.

ErcumentSolmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bu telefon gayet uygun bir telefon. Stabil, kasma yok, performansı günlük kulalnım için gayet yeterli. Pili iyi gidiyor. Kamerası iyi.

Bunlar bu telefonu alınır kılıyor.
Az daha iyi kamera der isen zenfone lazere bak.

oznuraktan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alışılmış telefonlara göre menüleri ve android çok farklı resim görüntülemek için galerisi yok, video oynatılmıyo kişiler sadece google hesabına kayıt edilebiliniyor sadece telefon ve sim karta kayıt yok. fiyatı uygun hız olarak da iyi ama boş telefon olunca hepsi hızlı, telefon alırken markadan çok ram olayına bakmak gerekli ona göre seçmek lazım ama bilindik marka olması ve normal bi androide sahip olması birinci önceliğiniz olsun.

GokhnGs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Alışılmış telefonlara göre menüleri ve android çok farklı resim görüntülemek için galerisi yok, video oynatılmıyo kişiler sadece google hesabına kayıt edilebiliniyor sadece telefon ve sim karta kayıt yok. fiyatı uygun hız olarak da iyi ama boş telefon olunca hepsi hızlı, telefon alırken markadan çok ram olayına bakmak gerekli ona göre seçmek lazım ama bilindik marka olması ve normal bi androide sahip olması birinci önceliğiniz olsun.
5 plus da aynı şekilde mi olacak bir bilgin var mı

Muhammedkasim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
General Mobile satış sonrası desteği berbat. Almadıysanız almanızı tavsiye etmem. GMD Air modelini kullanıyorum telefonumun camı kırıldı 350 TL istediler.Kuzenimde aynı modeli kullanıyordu onunda cihazı büküldü ve herhangi bir düşme sonucu değildi fakat Apple bükülen ürünleri alıp yenisi ile değiştirirken GM bükülme sorununun kullanıcı kaynaklı olduğunu iddia edip 340 lira tamir ücreti istedi. Şahsen ben birdaha GM ürünlerini tercih edeceğimi sanmıyorum.100-200 lira fazla verip daha iyi bir ürün alabilirsiniz.