General Mobile 4G / 4G Dual Android 10 kurulumu (LineageOS 17.1)

Bu konuyu okuyanlar

phanmetal

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,241
General Mobile 4G Dual hocam
Sunu buldum;

Galiba 4g ve 4G dual ayni cihaz.
Yorumları okudum hepsi beğenmiş.
Tavsiyeler de vermişler.

Pil kullanım sorunu varmış. Ama biri demişki; en son çıkan Nighlty surumu kurun, pil sorunu olmuyor.

GMAndroidOne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Sunu buldum;

Galiba 4g ve 4G dual ayni cihaz.
Yorumları okudum hepsi beğenmiş.
Tavsiyeler de vermişler.

Pil kullanım sorunu varmış. Ama biri demişki; en son çıkan Nighlty surumu kurun, pil sorunu olmuyor.
Hemen bakıyorum hocam. Teşekkür ederim.

EmreAladag32

Profesör
Reaksiyon puanı
1,391
Unofficial sürümleri tavsiye etmem, performans ve pil sorunları daha fazla oluyor.

GMAndroidOne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağlık sorunlarından dolayı uzun bir süre ilgilenemedim. Dediğiniz ROM'ları da kurdum tüm adımları da denedim ama ses sorununu hâlâ çözemedim. Ben de stock ROM'a geri döndüm. Sizleri uğraştırdığım için kusura bakmayın. Tekrardan teşekkür ederim hepinize.

EmreAladag32

Profesör
Reaksiyon puanı
1,391
Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağlık sorunlarından dolayı uzun bir süre ilgilenemedim. Dediğiniz ROM'ları da kurdum tüm adımları da denedim ama ses sorununu hâlâ çözemedim. Ben de stock ROM'a geri döndüm. Sizleri uğraştırdığım için kusura bakmayın. Tekrardan teşekkür ederim hepinize.
Rica ederim, iyi forumlar.

SRuno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, öncelikle teşekkürler umarım deneyen arkadaşlar başarılı sonuç almıştır. Rehberi baştan sona uyguladım ve olası sorunlara karşı tüm yorumları baştan sona okudum ama bir türlü gapps'ın hata kodu:70'i çözemedim. Bu hata yeterli depolama alanı olmadığından kaynaklanıyor, yani en azından araştırarak onu anladım. Forumumuzdaki yorumları ve diğer forumlardaki açılan konuları ve cevaplarını okumama rağmen, hatayı çözemedim stock rom'a dönüş yapıcam mecburen umarım olur yoksa telefon gitti bende bittim :)

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Merhaba, öncelikle teşekkürler umarım deneyen arkadaşlar başarılı sonuç almıştır. Rehberi baştan sona uyguladım ve olası sorunlara karşı tüm yorumları baştan sona okudum ama bir türlü gapps'ın hata kodu:70'i çözemedim. Bu hata yeterli depolama alanı olmadığından kaynaklanıyor, yani en azından araştırarak onu anladım. Forumumuzdaki yorumları ve diğer forumlardaki açılan konuları ve cevaplarını okumama rağmen, hatayı çözemedim stock rom'a dönüş yapıcam mecburen umarım olur yoksa telefon gitti bende bittim :)
ROM 'da sorun yoksa önemli değil. GAPPS'a gerçekten ihtiyacın var mı? Yani telefon gitti olmaz Gapps yüklenemedi diye. Doğru sürümü yüklediğine emin ol ve cihazında yer aç.

Son düzenleme:

SRuno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ROM 'da sorun yoksa önemli değil. GAPPS'a gerçekten ihtiyacın var mı? Yani telefon gitti olmaz Gapps yüklenemedi diye. Doğru sürümü yüklediğine emin ol ve cihazında yer aç.
Romda hiçbir sorun yoktu açtım baktım, içerisinde sıradan kamera vs. ve başka birşey yoktu. Bende anlamadım neden böyle yaptığını. Doğru sürümü vs zaten birkaç kez denedim 9.0 8.0'ı denedim, işlemci mimarisine de tekrar bir göz attım ama nafile. En sonunda baktım google play gibi 7.1.1'de olan uygulamalar yok ve nasıl yükleyeceğim aklıma gelmedi, bende fastboot stock rom kurdum dün gece, Yine de eskisi gibi değil şuan telefon, şarjı hızlı gidiyor ve uygulamalar baya yavaş iniyor. İçine ettim anlaşılan :(

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
96
@EmreAladag32 'ye ulaşabilirsen sana yardımcı olabilir. Ayrıca EOS kurmayı deneyebilirsin. Daha güvenli. Ayrıca yapımcıları tarafından talimatları var.
@SRuno

SRuno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şuanda "Android Güncellemesi Hazır" ibaresinden başka bir sorun yok gibi. (önceden dediklerim hariç.)
Bir sorun olursa mecburen mesaj atarım diğer türlü uğraşasım kalmadı açıkçası. Yeni bir telefonum olsa bununla çok güzel eğlenerek denerdim ama şuan öyle bir şey yapamam :) ilgin için çok sağol.

Son mesajlar