Bu konuyu okuyanlar

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
oppo-find-x-tanitildi.jpg

Merhaba dostlar, Oppo markalı telefonlar ile ilgili, bütün paylaşımlarınızı ve sohbetlerinizi bu başlık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bugüne kadar tanıtılan tüm Oppo telefon modelleri:

• Oppo Ax7
  • Oppo A91
  • Oppo Reno 3 Pro
  • Oppo A31 (2020)
  • Oppo F15
  • Oppo A5 2020
  • Oppo A9 2020
  • Oppo Reno 2F
  • Oppo Reno 2Z
  • Oppo Reno 2
  • Oppo K3
  • Oppo A9
  • Oppo A1K
  • Oppo A5s
  • Oppo Reno 10x Zoom
  • Oppo Reno
  • Oppo F11
  • Oppo F11 Pro
  • Oppo K1
  • Oppo R15 Pro
  • Oppo A7
  • Oppo Rx17 Neo
  • Oppo R17 Pro
  • Oppo F9 Pro
  • Oppo R17
  • Oppo F9
  • Oppo A5
  • Oppo Find X
  • Oppo F7
  • Oppo A71 (2018)
  • Oppo A83 (2018)
  • Oppo A83
  • Oppo F5 Youth
  • Oppo F5
  • Oppo R11s
  • Oppo A71
  • Oppo R11 Plus
  • Oppo A77
  • Oppo F3
  • Oppo F3
  • Oppo F3 Plus
  • Oppo A57
  • Oppo F1s
  • Oppo A37
  • Oppo F1 Plus
  • Oppo F1
  • Oppo Neo 7
  • Oppo R7 Lite
  • Oppo Mirror 5
  • Oppo Joy 3
  • Oppo Neo 5 (2015)
  • Oppo Joy Plus
  • Oppo Mirror 3
  • Oppo R7 Plus
  • Oppo R5
  • Oppo Neo 3
  • Oppo Neo 5
  • Oppo N1 Mini
  • Oppo R1
  • Oppo Joy
  • Oppo Find 7a
  • Oppo Find 7
  • Oppo Neo
  • Oppo N1
  • Oppo Find 5 Oppo A3s

Son düzenleme:

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Merhabalar Oppo A5s i gece şarja bıraktım sahurda 100 dolmuş çektim sabah kalktım şarj 85 sorun ne olabilir? Not: Arka plan da uygulamalar kapalıydı

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Merhabalar Oppo A5s i gece şarja bıraktım sahurda 100 dolmuş çektim sabah kalktım şarj 85 sorun ne olabilir? Not: Arka plan da uygulamalar kapalıydı
Gerçi ben Oppo'cu değilim ama telefonunuz eğer eskidiyse, yani iki üç yıllık falan olduysa bu normaldir. Çünkü bataryalar zaman ilerledikçe performanslarını önemli ölçüde yitiriyorlar. Ben Note5'imin bataryasını iki yılın sonunda değiştirmek zorunda kaldım.

Not:Dikkat ettim de Oppo baya bir model çıkarmış. Türkiyede de satıldığına göre demek ki arıza yapmıyorlar ki kimse bir şikayette bulunmamış. :)

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Gerçi ben Oppo'cu değilim ama telefonunuz eğer eskidiyse, yani iki üç yıllık falan olduysa bu normaldir. Çünkü bataryalar zaman ilerledikçe performanslarını önemli ölçüde yitiriyorlar. Ben Note5'imin bataryasını iki yılın sonunda değiştirmek zorunda kaldım.

Not:Dikkat ettim de Oppo baya bir model çıkarmış. Türkiyede de satıldığına göre demek ki arıza yapmıyorlar ki kimse bir şikayette bulunmamış. :)
O kadar telefonu çıkardı getirdi ama bı güncelleme getirmeyi akıl edemedi Ah Oppo ah!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada telefon yeni büyük ihtimal yazılımsal bir problem var. Cevaplar için teşekkürler.

Qenzi

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Benimki 1saate doluyor 40-80 tam dolum 2 saat haberin olsun gece kapat bence her türlü sarz gidiyor kullanmadığın zaman kapat bence

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720

J7 kullanıyorum 5 yıldır 1 bataryası değişmedi 3. Sahibiyim 1 günü çıkartıyor bu terslikte bir iş var

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439
Oppo kullanıcıları kervanına ben de katıldım. Oppo A72 aldım dün ?.

kadirunlu9041

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Oppo reno 4 pro kullanan varmı arkadaşlar bir konu hakkında bilgi almak istiyorum birden fazla konu açtım ama bilgi veren cevap veren olmadı

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Tanım: 2 yıldır kullandığım Oppo A5s'm ile katıldığım kulüptür.

ahmetdeniz1990

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Dostlar ben genel kanının aksine aman iphone olmazsa olmazcılardan değilim, hatta ve hatta oppodan fazlasıyla memnunum. Fiyat performans açısından gerçekten kaliteli bir telefon, birde önümüzde black friday indirimleri gelirken ve döviz bu kadar dalgalı durumdayken ben bu fırsatı değerlendirin derim. Benim gözlemlerime göre özellikle bazı teknoloji mağazaları ve carrefourda özellikle belirttim. Özellikle belirttiysem bir göz atmanızda fayda var derim.