Gençler Nokia Lumia mağaza sorunu

Bu konuyu okuyanlar

FurkanBagTR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Nokia Lumia 1320 telefonumun çok kastığı fark ettim bunun üzerine gidip telefonumu bul özelliğini kapatmadan bu işlemi yaptım [ben böyle sorun olacağını bilmiyordum] Şuan Telefonumda Mağazaya Hiçbir Şekilde Giremiyorum E Posta hesabım la da oturum da açamıyorum ne E posta ne mağazaya girebiliyorum bu konuda müzdaribim ve çok sorun yaşıyorum telefon eski ol sa da iş görüyordu şimdi hiç görmüyor bana ara sıra lazım oluyordu şimdi ben bunu nasıl düzeltirim bir fikri olan var mı acaba ?

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Telefon eski olduğu için belki güncellemeleri kaldırmış olabilir yönetici ekip.

FurkanBagTR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Telefon eski olduğu için belki güncellemeleri kaldırmış olabilir yönetici ekip.
şuan güncellemeleri mevcut değil zaten mağzanın kaldırıldığı 4 yıl önce söylendi ama büyük bir yalan dı ben kullanıyordum şuan o özelliği açık bıraktığım için oldugunu sonra öğrendim eski haline getirmenin yolunu arıyorum bilgin varsa yardımcı olabilirmisin

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
O telefon hakkında hiç bir bilgim yok maalesef dostum ama sistem ayarlarını eski ayarlara çevirme veya fabrika ayarlarına döndürerek düzeltebileceğini sanıyorum.

dogukan_t15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Eski bir Lumia 625 kullanıcısıyım teknik servise göndersen dikiş tutmaz normal kullansan zindan eder sana. Hayatımda açık farkla kullanmaktan pişman olduğum en kötü telefondur Lumia

FurkanBagTR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Eski bir Lumia 625 kullanıcısıyım teknik servise göndersen dikiş tutmaz normal kullansan zindan eder sana. Hayatımda açık farkla kullanmaktan pişman olduğum en kötü telefondur Lumia
haklısın pek kullanmıyorum ama az uz iş görüyodu işte exporlere girmek bi derrtir bişey izlemeye kalkarsın hayatı zindan eder o yüzden pek kullanmassamda uygulamalarını kullanıyodum ondan yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

O telefon hakkında hiç bir bilgim yok maalesef dostum ama sistem ayarlarını eski ayarlara çevirme veya fabrika ayarlarına döndürerek düzeltebileceğini sanıyorum.
sağol