Gelin Hep Beraber Dışa Bağımlılığı Bitirelim

Bu konuyu okuyanlar

BilgisayarUzmani

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Uygulamama Manevi ve Maddi Desteklerinizi Bekliyorum. Gelin Yazılımda Dışa Bağımlılığı Hep Beraber Bitirelim!
Hepinize merhaba dostlar. Geçen gün tamamen kendi emeklerimle hazırlamış olduğum, ücretsiz ve kaynak kodları açık olmayan uygulamamı reklamlı siteler üzerinden yayınlamıştım. Ve kimse reklamlardan dolayı yazılımı indirememiş. Tamamen reklamsız link ve VT ile karşınızdayım. Yazılıma geçmeden önce yabancı firmalara ait yerli olmayan yazılımları cihazınızdan silerek dışa bağımlılığı hep beraber azaltabiliriz. Gelin yazılıma geçelim.

Yazılım Adı: PSU Check (PSU Kontrol) (Yazılımın Adının İngilizce Olmasının Nedeni Yurtdışında Yerli Kullanımını Arttırmaktır.)
İşletim Sistemi: Win 7, Win 8.1, Win 10
Dosya Boyutu: 7MB
Yazılım Türü: Donanım(Hardware)
Yapımcı: Denizhan Software (Bendeniz)
İndirme Linki:
Google Drive:
Tıkla İndir
Virüs Total: Tıkla Git
Şimdiden Teşekkürler...
Uygulama Hakkındaki Önerilerinizi, Tavsiyelerinizi,Şikayetlerinizi Bekliyorum...

BilgisayarUzmani

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Şimdi benim kullandığım google chrome yerli değil. discord yerli değil. antivirüsüm yerli değil. Kısacası kullandığım programların hepsi yerli değil nasıl olacak?
Zamanla yaparız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uygulamayı indirenler burada bildirirlerse sevinirim.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,893
şimdi ekran kartı testi olmuyor ama işlemci tesini yaptım ama sonucu filan göstermiyor.

başka brogramlar var mı özellikle de optimize programı ya da driver güncelleme vs

BilgisayarUzmani

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
şimdi ekran kartı testi olmuyor ama işlemci tesini yaptım ama sonucu filan göstermiyor.
Sonuç almazsınız hocam. O parçaları yük altına alarak psu kararlılığı test edilir.Mesela elinizi psuya değdirerek ısınıp ısınmadığını anlayabilirsiniz. Ya da eğer PSU da bir güç sorunu veya güç yetersizliği gibi bir problem varsa sistem kendinini kapatır.

başka brogramlar var mı özellikle de optimize programı ya da driver güncelleme vs
Var ancak düzenlendikten sonra yine burada yayınlayacağım.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,893
Sonuç almazsınız hocam. O parçaları yük altına alarak psu kararlılığı test edilir.Mesela elinizi psuya değdirerek ısınıp ısınmadığını anlayabilirsiniz. Ya da eğer PSU da bir güç sorunu veya güç yetersizliği gibi bir problem varsa sistem kendinini kapatır.

Var ancak düzenlendikten sonra yine burada yayınlayacağım.
başka bir program da yok mu? çünkü eski konuda baya çok şey girmiştiniz.

BilgisayarUzmani

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
başka bir program da yok mu? çünkü eski konuda baya çok şey girmiştiniz.
Var ancak editleniyor. Az sonra paylaşacağız.

Daha çok kişiye ulaşması için lütfen linkleri sosyal medya hesabınızda paylaşın ve destek olun. #YerliİçeriğeDestek

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,893
Ekran Alıntısı.PNG

program işe yaradı.

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Uygulamama Manevi ve Maddi Desteklerinizi Bekliyorum. Gelin Yazılımda Dışa Bağımlılığı Hep Beraber Bitirelim!
Hepinize merhaba dostlar. Geçen gün tamamen kendi emeklerimle hazırlamış olduğum, ücretsiz ve kaynak kodları açık olmayan uygulamamı reklamlı siteler üzerinden yayınlamıştım. Ve kimse reklamlardan dolayı yazılımı indirememiş. Tamamen reklamsız link ve VT ile karşınızdayım. Yazılıma geçmeden önce yabancı firmalara ait yerli olmayan yazılımları cihazınızdan silerek dışa bağımlılığı hep beraber azaltabiliriz. Gelin yazılıma geçelim.

Yazılım Adı: PSU Check (PSU Kontrol) (Yazılımın Adının İngilizce Olmasının Nedeni Yurtdışında Yerli Kullanımını Arttırmaktır.)
İşletim Sistemi: Win 7, Win 8.1, Win 10
Dosya Boyutu: 7MB
Yazılım Türü: Donanım(Hardware)
Yapımcı: Denizhan Software (Bendeniz)
İndirme Linki:
Google Drive:
Tıkla İndir
Virüs Total: Tıkla Git
Şimdiden Teşekkürler...
Uygulama Hakkındaki Önerilerinizi, Tavsiyelerinizi,Şikayetlerinizi Bekliyorum...
Gördüğüm kadarıyla bağlantı taranmış. Dosyaları taradım ve en azından şu an zararlı yazılım bulamadı. Bence iyi bir gelişme.
Windowsun kendisi yerli dğeil o nolacak ? ?
Pardus yerli ancak uygulama desteği yok.
Konuda "dışa bağımlılık" adlı bir kavram geçiyor. Nedir bu "dışa bağımlılık"? Bence biraz da olsa bu kavram açıklanmalı.

BilgisayarUzmani

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Gördüğüm kadarıyla bağlantı taranmış. Dosyaları taradım ve en azından şu an zararlı yazılım bulamadı. Bence iyi bir gelişme.

Konuda "dışa bağımlılık" adlı bir kavram geçiyor. Nedir bu "dışa bağımlılık"? Bence biraz da olsa bu kavram açıklanmalı.
Dışa bağımlılık, ülkenin kendi iş gücünü ve kaynaklarını değilde yabancı diğer ülkelerin iş gücünü ve kaynaklarını kullanmasıdır. Burada benim anlatmak istediğim ise yazılım tarafında tamamen yurt dışına bağımlıyız. Yerli yazılımlarımız mevcut, ancak çoğu iş görür düzeyde değil veya tercih edilen alanlarda değil.