Soru Gelecekte katlanır telefonların, tabletleri bitirme olasılığı

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Arkadaşlar teknoloji seyri değişiyor, araba olsun telefon olsun.

Geçmişte hb arabalar çok satarken crossover suv çıkınca hb ler artık emekliye ayrıldı herkes yüksek geniş araba istiyor, polo yerine t-roc corsa yerine crossland gibi.

Yakın zamanda katlanır telefonlara xiaomi apple vs diğer markalarda eklenecek açılınca biliyorsunuz tablet oluyor TV oyun dizi için iyi hale geliyor sizce katlanır telefon tabletleri domine eder mi?

Tamamen bitirir demiyorum, bankalar iş yerleri ofis gibi kullanım için tablet kolay kolay bitmez.

jasonoleragg

Doçent
Reaksiyon puanı
175
etmez bence en azından tükiyede katlanır telefonun fiyatı zaten fazla başka ülkelerde de fazla

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Android tarafında katlanır telefonların fiyatlarında daha makul seviyeye inerse bitirebilir.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Katlanır ekran teknolojisi daha sağlam, ucuz ve esnek duruma ulaştığında, uygulanabileceği alanlar arttığında tabletlerin yerine geçeceklerdir.

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Benim icin bir tabletin boyutu bir A4 kağıt ile aynı olmalı katlanır telefonlarda o boyutta olamayacağı için olmaz

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Arkadaşlar teknoloji seyri değişiyor, araba olsun telefon olsun.

Geçmişte hb arabalar çok satarken crossover suv çıkınca hb ler artık emekliye ayrıldı herkes yüksek geniş araba istiyor, polo yerine t-roc corsa yerine crossland gibi.

Yakın zamanda katlanır telefonlara xiaomi apple vs diğer markalarda eklenecek açılınca biliyorsunuz tablet oluyor TV oyun dizi için iyi hale geliyor sizce katlanır telefon tabletleri domine eder mi?

Tamamen bitirir demiyorum, bankalar iş yerleri ofis gibi kullanım için tablet kolay kolay bitmez.
Katlanabilir telefonlar fahiş fiyatlarla satılmazsa olabilir.

Son mesajlar