Geleceğiniz İçin Planınız Nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Bu konuyu açmaktı ana sebebim benim birtakım korkularım var gelecek ile ilgili acaba bu olay sadece bende mi var yoksa gelecek kaygısı olan çok mu ?

1- En büyük gelecek kaygım iş
2- Okul'un durumu ve Aile'nin buna bakış açısı
3- Özgüven ve Tembellik geleceğe bakış açımı engelliyor benim.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Açıkçası işle ilgili bi kaygı duymuyorum, elbet bi yerlerde çalışırız diye düşünüyorum. İş benim için sadece para kazanma aracısı olarak görünüyo şu anda.

10 yıl sonra evimde ailemle mutlu bi yuvamın olması sanırım en büyük hayalim şu anda :)

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Açıkçası işle ilgili bi kaygı duymuyorum, elbet bi yerlerde çalışırız diye düşünüyorum. İş benim için sadece para kazanma aracısı olarak görünüyo şu anda.

10 yıl sonra evimde ailemle mutlu bi yuvamın olması sanırım en büyük hayalim şu anda :)
Ben henüz para nasıl kazanılır tecrübe edemedim. Tabi çok yerde çalıştım ( Öğrenciyim hala ) ama şu 1000+ maaş'ta 1-2 sene çalışmak istiyorum. Sonra okul biterse yurtdışına gitmek gibi bi düşüncem var.

xvanko

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bu konuyu açmaktı ana sebebim benim birtakım korkularım var gelecek ile ilgili acaba bu olay sadece bende mi var yoksa gelecek kaygısı olan çok mu ?

1- En büyük gelecek kaygım iş
2- Okul'un durumu ve Aile'nin buna bakış açısı
3- Özgüven ve Tembellik geleceğe bakış açımı engelliyor benim.

Arkadaşım hakaret sayma ama bu çağımızın hastalığı aynısı bende de var biraz terapi 5 seanslık bir piskolog emin ol bu işi çözüyor ve Tony Buzan kitapları okursan faydalı olacaktır.

Mümin Sekman da okursan iyi gelecektir.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşım hakaret sayma ama bu çağımızın hastalığı aynısı bende de var biraz terapi 5 seanslık bir piskolog emin ol bu işi çözüyor ve Tony Buzan kitapları okursan faydalı olacaktır.

Mümin Sekman da okursan iyi gelecektir.
Dostum söylediklerini değerlendireceğim sağol .

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Bir İnsanın hayatında, geleceği ön görebilmek kadar kötü bir şey olamaz. Bir gün bir meslek sahibi olupta, o meslekte uzmanlaştığında, bütün yaşanabilecek sorunları en az bir gün önceden ve gelişen olayları tecrübelerin ile kıyasla ön görebilir duruma gelirsin. bu da seni en az bir gün önceden rahatsız etmeye ve strese sokmaya başlar. Bir İnsanın hayatının en güzel günleri, hep yeni bir şeyler öğrendiği ve bol sürprizler yaşadığı yıllar. Bu günlerin tadını çıkar.