GeForcenow ile alakali bos elestiriler (fiyat)

Bu konuyu okuyanlar

pixpix

Doçent
Reaksiyon puanı
290
Arkadaslar bugun internette gezinirken geforcenow ile ilgili cok ciddi elestiriler gordum . Acikcasi bunlar benim begendigim kanallar ve insanlar tarafindan yapilmisti bende bundan dolayi sizin de fikrinizi almak istedim

Simdi Geforcenow kur ile carparsak 50 tl ve turkcell bu parayi direk nvidia aktarmakta
ve bazi elemanlar bundan sikayetci lakin Turkcell tr ye bu sunuculari agacdan topladiklari para ile kurmuyor kendi parasi ile kuruyor
bu ucreti 25 tl belirlemis . bazi sivri zekali arkadaslar demiski kardesim 50 tl globalden alirim 25 tl ye de oyun lakin global de cok yuksek bir internet baglantisi gereksinimi doguyuyor o zaman da gidip internete para saymak gerekiyor . Hele bir de bazi deliler 30 tl ye kampanya yapsinlar demis adamlar hayrina yapiyor bu kadar sunucu tasima isini yoksa bir ben mi anlandiramadim ?

dusunceleriniZi bekliyorum tesekkurler

hakancalis

Profesör
Reaksiyon puanı
957
Açıkçası olay biraz psikolojik sınırlada alakalı eğer 69.90 yada 59.90 olsaydı bu kadar tepki çekmezdi ama türkiye şartlarında gene fazla

pixpix

Doçent
Reaksiyon puanı
290
yani ben soyle dusunuyorum pandemi oncesinden saatinden 2 tl den hafta da 5 gun net (cafe) gidiyordum gittigim de de 2-3 saat kaliyordum 5tl den hesaplasam 22x5=110 tl veriyordum ve gittigim cafe de pek tekin ve hos degil acikacasi multeci dolu Ankara da bulundugum yer dolayisi ile kendi evim de mis gibi 75 tl ye daha konforlu bir oyun deneyemi tercih ederim ki oyle cok absurt bir internet gerekmiyor insanlar niye bu kadar tepki vermis anlamis degilim

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
yani ben soyle dusunuyorum pandemi oncesinden saatinden 2 tl den hafta da 5 gun net (cafe) gidiyordum gittigim de de 2-3 saat kaliyordum 5tl den hesaplasam 22x5=110 tl veriyordum ve gittigim cafe de pek tekin ve hos degil acikacasi multeci dolu Ankara da bulundugum yer dolayisi ile kendi evim de mis gibi 75 tl ye daha konforlu bir oyun deneyemi tercih ederim ki oyle cok absurt bir internet gerekmiyor insanlar niye bu kadar tepki vermis anlamis degilim
Çünkü yurt dışı sunucularından daha ucuza alabiliyorsun (Sadece 50tl) ayrıca pingin çokta değişmiyor. VPN ile falan almana gerek yok direk Game+ yerine GFN'i seçiyorsun.

Son mesajlar