Geforce Now Tamamen Ücretsizmi?

Bu konuyu okuyanlar

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Arkadaşlar merhaba ben geforce now u yeni keşfeden bir arkadaşınızım
Sorunum şu geforce now da ücretsiz hesap oluşturdum fakat oyun oynamak istediğimde "Oynamak için bugün katılın" Gibi bir uyarı alıyorum
Yani şu an Geforce now u şu an ücretsiz kullanamaz mıyım?
Artık ücretliyse boşuna çaba sarfetmeyeyim bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi
Teşekkürler :)

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Sorunum şu geforce now da ücretsiz hesap oluşturdum fakat oyun oynamak istediğimde "Oynamak için bugün katılın" Gibi bir uyarı alıyorum
Artık ücretliyse boşuna çaba sarfetmeyeyim bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi
Ücretsiz olunca maksimum 1 saat oynanıyor ve bir sıraya giriyorsunuz. Ücretli alınca sıra beklemiyorsunuz ve istediğiniz kadar oynayabiliyorsunuz. Şu anda beta aşamasında. Dün bir canlı yayında beta kodu dağıtıldı. Ben almadım şahsen ama şu anda girmek için o koda ihtiyacınız var. Betadan çıktıktan sonra üstte dediğim olay geçerli.

mahmut ince

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Hala ücretsiz
Steam, epic falan hesabınızı bağlayın
Oyuna girin(ücretsiz kullanımda sıra varsa sıra beklersiniz)
Oyuna girdikten sonra 1 saat oynama süreniz var.(bittikten sonra çıkıp tekrar girmeniz tekrar sıra beklemeniz gerekiyor. 1 saatlik periyotlar halinde istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefondan denedim kod gerekmedi PC de durum ne bilmiyorum

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Ücretsiz ve paralı üyeliği var sen ücretsizdeyken günlük 1 saat oyun oynama hakkı+oyuna girerken sıra beklersin.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Telefondan giremedim ben buna ya. İlk giriş yap diyor. Nvidia hesabı oluşturdum. Sonra İngilizce oluyor hep web siteye yönlendiriyor beni

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Game+ hesabı açılması lazım.
Ona da bakayım bi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_20210216-121011_Gallery.jpg
Game+ hesabı açılması lazım.
Aynı hocam

Son düzenleme:

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Ücretsiz olunca maksimum 1 saat oynanıyor ve bir sıraya giriyorsunuz. Ücretli alınca sıra beklemiyorsunuz ve istediğiniz kadar oynayabiliyorsunuz. Şu anda beta aşamasında. Dün bir canlı yayında beta kodu dağıtıldı. Ben almadım şahsen ama şu anda girmek için o koda ihtiyacınız var. Betadan çıktıktan sonra üstte dediğim olay geçerli.
arkadaşın dediği doğruymuş arkadaşlar biraz araştırdımda o kod olmadan hiçbir şekilde oynayamıyoruz sanırım betadan çıkmasını bekleyeceğiz

Son mesajlar