Soru GeForce NOW nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

DeliCab83

Spontaneous adult encounters
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar evimde bir dizüstü bilgisayarım var. Ancal sistem özellikleri baya kötü olduğu için arada internet kafeye gidiyorum ama sırf günlük internet kafelere 30 40 tl gidebiliyor. Bunun yerine aylık 80 tl ye geforce now almak daha mantıklı geliyor siz ne dersiniz. GeforceNOW,un kötü bir pc de kasması gibi bir ihtimal var mı acaba

Sistemim:
İntel Caleron CPU
4 GB Ram
İntel HD Graphics 64 MB ekran kartı
500 GB HDD Depolama

GeforceNOW satın almak mantıklı mı?

ilkaybaki

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Geforce Now oyuncu pc'si aldıktan sonra ortaya çıktı, onun için denemedim. Ama güzeldir denemeye değer ve kasma donma olmaz zaten bulut üzerinden oyunu oynuyorsun internetin iyi olsun yeter.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,247
Arkadaşlar evimde bir dizüstü bilgisayarım var. Ancal sistem özellikleri baya kötü olduğu için arada internet kafeye gidiyorum ama sırf günlük internet kafelere 30 40 tl gidebiliyor. Bunun yerine aylık 80 tl ye geforce now almak daha mantıklı geliyor siz ne dersiniz. GeforceNOW,un kötü bir pc de kasması gibi bir ihtimal var mı acaba

Sistemim:
İntel Caleron CPU
4 GB Ram
İntel HD Graphics 64 MB ekran kartı
500 GB HDD Depolama

GeforceNOW satın almak mantıklı mı?
Geforce now yerine boosteroid de düşünenilirsin. Kasacağını da sanmam

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Kasma sorunu olmaz sistem fark etmiyor. Tek iyi olması gereken şey internet. Ne kadar fazla grafik attırırsan veya rtx açarsan oyunda o kadar fazla internet istiyor.

DeliCab83

Spontaneous adult encounters
Reaksiyon puanı
2
Tamamdır arkadaşlar internetim 20 25 mbps arası peki ben 80 tl lik paket alsam beklemeye felan sokar mı beni bugün bir gireyim dedim 150 kişi sıra var

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Tamamdır arkadaşlar internetim 20 25 mbps arası peki ben 80 tl lik paket alsam beklemeye felan sokar mı beni bugün bir gireyim dedim 150 kişi sıra var
Sadece ücretsiz pakette bekliyorsun. Paket alırsan sıra yok.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
25 Mbps'de zorlanabilirsin. En iyi deneyim için en az 50 Mbps internet öneriliyor. Tabi kablolu olarak denersen daha iyi olabilir.