Gecenin Kraliçesi bitiyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,272
gecenin_krali_esi_dizisi_3.jpg

Gecenin Kraliçesi dizisi erken finalle bitiyor mu?

Star TV de yayımlanan Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat’ın başrollerde oynadığı Gecenin Kraliçesi dizisi erken final yaparak ekrana veda edecek.

Meryem Uzerli’nin, dev bir bütçeyle çekilen ancak düşük reytingleri nedeniyle büyük hayal kırıklığı yaşatan dizisi Gecenin Kraliçesi’nin biteceği iddia edildi. Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Hürrem karakteriyle geniş bir hayran kitlesi edinen Meryem Uzerli, yeni dizisinde beklenen ilgiyi görmedi.

Ekrana 3 sezon ara veren Uzerli’nin Aralık ayında izleyici ile buluşan dizisi ‘Gecenin Kraliçesi’ reytinglerde hayal kırıklığı yarattı. Gelişmeler üzerine yapımcı şirket, diziyi sonlandırma kararı aldı.

Gecenin Kraliçesi 5 Nisan’da ekrana gelecek 13. bölümü ile final yapacak.

TVAktüel

adanacity

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gecenin Kraliçesi Neden Bitti Final Yaptı Başka Kanala Geçer Mi? bilgisi olan yazsın lütfen ben izliyordum güzel bir diziydi...

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
"Yayınlandı" yoksa "Yayımlandı" hangisi doğru kelime?

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Yayın ve yayım aynı şeyler arkadaşlar. Yok biri basılı olanlarda kullanılırmış öteki başka şeylerde diye bir hurafe geziyor ortalarda. İtibar etmeyiniz :D

Bu arada, dizi çok bile yayınlandı. Kimse izlemiyor. Bayık bir dizi.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,272
Daha başlamadan demiştim zaten, fazla soluk alamaz bu dizi diye.. O ablanın artık suratını kimse görmek istemiyor. Ülkesine gidince çulsuz kaldı tekrar geri döndü ama istediği ilgiyi bulamadı..

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Yayın ve yayım aynı şeyler arkadaşlar. Yok biri basılı olanlarda kullanılırmış öteki başka şeylerde diye bir hurafe geziyor ortalarda. İtibar etmeyiniz :D

Bu arada, dizi çok bile yayınlandı. Kimse izlemiyor. Bayık bir dizi.
Sağol, bilmiyordum aynı olduğunu ALLAH razı olsun.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Daha başlamadan demiştim zaten, fazla soluk alamaz bu dizi diye.. O ablanın artık suratını kimse görmek istemiyor. Ülkesine gidince çulsuz kaldı tekrar geri döndü ama istediği ilgiyi bulamadı..

Çulsuz mu? Muhteşem Y.Y'dan bölüm başı en kötü ihtimalle 40.000 TL kazandığını düşün. 3 sezon mu oynadı dizi? Çarp kazandığı parayı hesap et...

Daha bir de Elidor reklamları falan... Piuuuv

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,272
Zenginin parası... Boşver aga ne kadar kazandı ama bu kesin ülkesinde itibar göremeyince topuk.. :D